2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قیافه مهم نیست ینی باید بررسی کنی ببینی بهش کشش جنسی داری؟ وقتی تصور میکنی رو تختخواب هستی میتونی همسرش بشی ؟ لذت ببری؟ اینا مهم هست وگرنه اینکه لاغره کچله چاقه کوتاهه سفیده سیاهه مهم نیست مهم حس جنسی هست اوون کشش اولیه ، اگه اوون نباشه طی سه دیدار اول دیگه برقرار نمیشه اینو تو صحبتای دکتر هلاکویی شنیدم از پیامبر هم روایت شده وقتی خواستگاری برای دختر میره اوون میزان جرقه اولیه باید ایجاد بشع وگرنه ازدواج جایز نیست

2728
قد کوتاه و لاغره😒

دیگه اگه خیلی بلندتر از شما بود که بی تناسب میشدید باهم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
🙂این پیژامه پوشای لب خیابونم مال ماهاس لابد😉🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

اره دیگه پس فکر کردی مال نی‌نی‌سایتیاست؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
واقعا ابنو قبول دارم من ۱۷۵ از همه بلند ترم همیشه 

آره عزیزم    من هم همینطور

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
الان همه ۲متریا و ۱۲۰ورزشکاریا میریزن تو تاپیکت که نه ما شوهرامون همه فیتنس کارن😄😄😄😄

قبل اینکه بگی اومدن 😂

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙

من یکی از معیارهای اصلیم خوش قیافه بودن بود...

بعد عاشق یکی شدم که خداروشکر همه چی داشت جز قیافه 😐اااصلااا خوش چهره نبود...ولی حسابی عاشقش شدم و قیافش به چشم من بانمک میاد ....

منظورم اینه که عشق میتونه خیلی چیزا رو تغییر بده

اگه واقعععا خواستگارت به دلت ننشسته و سایر موارد زیاد اوکی نیست ردش کن خب

پس ما ۱۵ سانت از معمول بلندتریم 😂

پس همه تو خیابون  بهتون چپ چپ  نگاه می کنن  هاااااااا         

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نمیشه دیگه لو میررررم اما چند روز  قبل رفته بودیم خرید واسه آقامون تو پرو مغازه عکس تام کروز زد ...

تام کروز 170هست

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2706