2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهر من هیکل ورزشکاری خوبی داشت ولی بعد از عروسی تپلی شد و شکمش بزرگ شد هرچی میگم درستش کن هم گوش نمیده . منم چون با اون هیکل پسندیدمش الان سختمه بپذیرم که اینطور شده 😢

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
عکس پلیز😏

نمیشه دیگه لو میررررم اما چند روز  قبل رفته بودیم خرید واسه آقامون تو پرو مغازه عکس تام کروز زده بود فروشنده گیر داده بود به شوهرم که چقدر شبیه این بازیگر هستی بعلههههه👌👌

یه پسری هس دوسم داره ولی یسانت اینا من بلندتر بودم ینی از من بلندتر نیست همشم این موضوع به چشمم میومد ولی اخلاقش و اینا خوب بود هرموفع میبینمش دلم میره واسه قیافه دلنشینش ولی قدش....

درست ترین کارو کرد کسی که به اون سن و موقعیت به خودش نرسید هیچ وقت نمیرسه گرایش فیزیکی اولین اصل ا ...

نه عزیز دلم          اگه همین حرف رو یه پسر بزنه بگه  دخترهه همه چی تموم بود پاک نجیب تحصیل کرده خاااانم    ولی مثلا هیکلش خوب نبود      شما نمیگی چه بی شعوره ؟      خب خانم هم می تونه با ورزش اندامش رو تغییر بده           توی قرن 21 داریم زندگی می کنیم هاااا

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نمونه‌هاش اومدن  همه‌ی اینایی هم که تو خیابون با یه سمندون دارن راه میرن منم😂😂😂😂😂

سمندون😂😂😂😂😂😂😂

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺