2737
2739
عنوان

کی مثل من شرایط مالیش خیلی بده؟

684 بازدید | 57 پست

َسلام دو سال و نیمه عروسی کردیم از همه حق و حقوق خودم گذشتم نه سرویس طلا نه عیدی آوردن تو عقد(هیچ عیدی برام هیچی نیاوردن) نه عروسی. 

چون همش گفتم نداره دستش تنگه عروسی هم نگرفتیم چون گفتم بذار بعد عروسی قسط نداشته باشیم 

بعد آقا مستاجر که هست هیچی یه تلویزیون و فرشم با پول سفر واسه عروسیمونم خانوادش ندادن واسه همونم وام گرفته داره قسط میده رهنیمونم خیلی کمه. 

حقوقمون همش داره کم میاد ماشین خریدیم کلی باید قسط بدیم با اجاره خونه یعنی هیچی نمیمونه 

بیخیال هم هست هر چی من میگم قسطامون زیاده وای حقوق تموم شد هی میگه خب همینه. 

اههههه خسته شدم 

هی میگه اولشه بابا چند سال دیگه هم ما بهتر از این نمیشیم هی باید این وامو بگیریم اونو تسویه کنیم. 

آخه من که ملاحظشو کردم چقدر نداری تحمل کنم؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

راست میگه بعد از هر سختی قطعا اسونی هم هس اینو خدا بهمون قول داده و من تو زندگیم تجربه ش کردم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت سرکارنمیری

نه سرکار هم اجازه نمیده هر جا رفتیم هیز بازی درآورد صابکارمون اذیت شدم. خودشم مخالفه شدید واسه همین چیزا. همشم الکی میگه میرم دنبال یه کار دیگه اما بعد شیفتش همش خوابه. 

2738

الان دیگ تو همه خونه قسط هست شوهره منم همش چکو چک بازی قسط واقعا خسته شدم تازه بچه دارم شدیم خونه بابام هستیم 

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙

عیب نداره عزیزم ولی چاره ای نیست

ولی من به این رسیدم هیچ مردی ارزش ملاحضه کردن نداره

آخرش طلبکارم میشن

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
نه سرکار هم اجازه نمیده هر جا رفتیم هیز بازی درآورد صابکارمون اذیت شدم. خودشم مخالفه شدید واسه همین ...

الان یه حقوق کافی نیس واقعا اگه میحواین زندگی تون بهتر شه باید دو نفری کار کنید وگرنه میشه همین اوضاعی که هست

عیب نداره عزیزم ولی چاره ای نیست ولی من به این رسیدم هیچ مردی ارزش ملاحضه کردن نداره آخرش طلبکارم ...

خودمم به همین نتیجه رسیدم خب من چه فرقی کردم با دختری که ملاحظه نکرده پس کاش عروسی گرفته بودم و قسط میدادم اونطوری اعصابم راحت تر بود. 

الان یه حقوق کافی نیس واقعا اگه میحواین زندگی تون بهتر شه باید دو نفری کار کنید وگرنه میشه همین اوضا ...

آخه حالا راضیشم که بکنم کو کار. اوضاع کار واسه خانما خرابههههه

2706