2733
2739

مشکلت چبه عزیزم

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تنبلی تخمدان داری ،

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

من خودم گلم با رویال ۳ باردار شدم میگن خیلیا جواب گرفتن من مشکلی نداشتم ولی نمیشدم خودم رویال ۳ و لاکتوفم که واسه عفونته خوردم همسرمم زینک

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

شوهرم واریکوسل داره خودمم کمی عفونت دارم همسرم تو این شش سال کوچکتربن اقدامی نکرده برای درمان مون خواهشم از هرکی این پست رو میخونه اینه که برام دعاکنید دلشکسته م

2738
شوهرم واریکوسل داره خودمم کمی عفونت دارم همسرم تو این شش سال کوچکتربن اقدامی نکرده برای درمان مون خو ...

واریکوسل مشکل حادی نیست برید برای درمان اقدام کنید احتمالا حتی طبیعی باردار بشید

سلام عزیزم. واریکوسل رو حتما باید عمل کرد. دکترا میگن شانس موفقیتش 50 50 هستش. ولی خب در هر حال باید عمل بشه. من دو نفر از خانواده خودم این مورد رو داشتن و با عمل کردن بعد از 6 ماه هر دوشون نتیجه گرفتن و الان صاحب دو تا فرزند سالم هستن خداروشکر. شمام پیگیر این قضیه باش و امیدت رو از دست نده. البته عفونت خودت هم باید بررسی و درمان بشه