2733
2739
عنوان

اختلاف سن

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست
نه واقعا حتی از نظر ظاهری هم انقدر اختلاف نداریم ولی من فکر ۲۰ سال آینده رو میکنم وقتی که من ۴۰ سالم ...

عزیز شما 40سالت باشد ایشون 55سالشه

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
مشکلی تو زندگی ندارین به مربوط به اختلاف سن باشه؟ من واقعا نگرانم ینی اگر این تفاوت یکم کمتر بود حتی ...

منم اختلاف سنی داریم

به حرف کسی گوش نده

اختلاف سنی واقعا شوخی نیست مسئله اش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم اینکه چرا مجرده اصلا چیز مهمی نیست شاید شخص ایده آل خودش تا الان پیدا نکرده بوده.بعدشم مگه ...

اول اینکه زن های شاغل کم‌ هستند از هوا میشه راحت نظر داد

منم الان میتونم دو ساعت راجعبه انرژی هسته ای صحبت کنم صلاحیتشو دارم آیا؟ خیر  

اصلا چرا راه دور بریم شما تو گوگل سایت مشاوره سرچ کنید یکی شون نیست بگه خوبه تو این فاصله من سرچ زدم هیچکدوم موافق ازدواج رئیس و کارمند نبودند

شما الان ب جای توجیح خواستگار استارتر بهتره راهنماییشون کنید برن دنبال دلیل واقعی ازدواج نکردن ایشون

نگاه مدیر ب کارمند همیشه از بالا ب پایین هست این تو زندگی هم تاثیر مخرب میزاره   

پیش برو پشت سر خبری نیست  

اگر از همه نظر اوکی هست واقعا می خوای فقط به خاطر سنش ردش کنی ؟ قشنگ فکر کن ببین چند سال بعد یا بعد از اینکه اون آقا یا حتی خودت با فرد دیگه ای ازدواج کردی حسرت نمی خوری ؟ حداقل به طور جدی باهم صحبت و گفتگو کنید ببینید تفاهم دارید یا نه . اگر دیدید اختلاف دیدگاه هاتون خیلی زیاده خب دیگه با خیال راحت ردش می کنید 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728
😐😐😐😐😐  با این استدلال شما   تو محیط کار علاقه نشون ندن توی دانشگاه نشون ندن&n ...

من‌ خودم قبل از ازدواج چند تا دوست پسر عوض کردم همه جا علاقه نشون بدن با آدم درستش تو محیط کارم میشه عاشق شد ولی همون طور ک جواب بله ب تحصیلدار نمیدی نباید ب مدیر کل هم جواب بله بدی 

انسان مختاره هرجا عشقش می کشه عاشق بشه حتی تو خیابون اما نه ب ی معتاد

مثال بود 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
بنده خدا اگه خودش چنین خواستگاری داشت حتما با سرعت هر چه تمام جواب مثبت میداد از قدیم میگن گربه دست ...

اه شما فهمیدی من ب اسی حسودی میکنم چقدر زرنگی

پیش برو پشت سر خبری نیست  
اول اینکه زن های شاغل کم‌ هستند از هوا میشه راحت نظر داد منم الان میتونم دو ساعت راجعبه انرژی هسته ...

عزیزم زن های شاغل کم هستند چه ربطی داره؟بنده خودم شاغل بودم و هستم.انقدر هم لطفا شاغل شاغل نکنید ما خیلی زنهای خانه داری داریم که فهم و شعور و روابطشون عالی تر از زنهای شاغله.بعدشم شما نظر دادی بقیه هم نظر دادن.گفتم نظر شما واسه خودتون محترم.من و خیلی از دوستان نظرمون اینه که این انتخاب انتخابه درستیه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
عزیزم،خدا حفظش کنه 💙ممنون که تجربه تون بیان کردین ،استرس و سر درگمی خیلی بده 🙏🏻🌹

قربونت عزیزم انشالله خوشبخت بشی

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
من‌ خودم قبل از ازدواج چند تا دوست پسر عوض کردم همه جا علاقه نشون بدن با آدم درستش تو محیط کارم میشه ...

جسارت نباشه

ولی حرفهاتون مضحکه

جسارت نباشه ولی حرفهاتون مضحکه

تا حالا مشاور رفتید؟ مشاور ازدواج رو میگم؟ اصلا یه گوگل سرچ بزنید؟ 

میدونید چرا آمار طلاق تو ایران بالاست چون متاسفانه زوجین رویایی و غیرواقعی هست طرز تفکرشان دلیلش هم شناخت ناکافی قبل ازدواجه خیلیا توهم میزنن با مثلا چند ماه چت و بیرون رفتن های یواشکی میتونند طرف مقابل رو بشناسند تو خارج از ایران بعد بچه دوم‌ می رن باهم ازدواج میکنند اما ما تو ایران تا دو بار دزدکی از خونه در می ریم می ریم یکیو میبینیم توهم‌برمیداره ک خیلی روش شناخت داریم البته تقصیر کار اصلی خانواده هست ک تو شناخت طرف مقابل فرزندش رو حمایت نمیکنه  

پیش برو پشت سر خبری نیست  
عزیزم زن های شاغل کم هستند چه ربطی داره؟بنده خودم شاغل بودم و هستم.انقدر هم لطفا شاغل شاغل نکنید ما ...

بله دلیل شلوغ بودن دادگاه خانواده همینه اگر دیدگاه خانم ها درست بود که تو صف دادگاه خانواده نبودند

چطور زنی ک تو جامعه نیست و واسه خرید نوار بهداشتی وابسته مردشه خیلیا تا سر کوچه نمیرن میتونه شعور اجتماعیش از کسی ک دائم با هزار نوع آدم کلنجار می ره بیشتر باشه این خانم ها نهایتا از رو کارتون سیندرلا رو این تاپیک نظر بدن   

پیش برو پشت سر خبری نیست  
ممنونم از نظرتون و اینکه (ببخشید این سوال رو نه از روی کنجکاوی فقط برای اطلاع خودم میپرسم ) دلیل این ...

دوست من پوزش میخوام بحث در تاپیک شما ب درازا کشید

قرض خدایی نکرده تصمیم گیری جهت آینده شما نبود 

البته این نکته رو میدونم هر چیزی یک استثنایی داره و با این اطلاعات کم نمیشه نظر قطعی داد قطعا آرزوی همه کاربران خوشبختی و سعادتمندی شماست شکی در این قضیه نیست انشالله هر تصمیمی برای آینده گرفتید ب حق امیرالمومنین ضامن خوشبختی و شادکامیتون باشه

پ.ن. من جای شما بودم‌حتما پیش یک مشاور میرفتم 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
تا حالا مشاور رفتید؟ مشاور ازدواج رو میگم؟ اصلا یه گوگل سرچ بزنید؟  میدونید چرا آمار طلاق تو ا ...

خوب شما بعد از بچه دوم ازدواج کن 

خودتون یه چیزی گفتین ک توش موندین اگه ادم درستی باشه ب کارمند ش پیشنهاد نمیده😀 

یعنی این نی نی سایت سرزمین عجایبه 

ادم یه چیزایی میشنوه ک عمرا در شرایط عادی ب گوشش برسه

موفق باشید

[QUOTE=97771127]بله دلیل شلوغ بودن دادگاه خانواده همینه اگر دیدگاه خانم ها درست بود که تو صف دادگاه خانواده نبودند ...[/QUOTE

واقعا برای طرز فکرتون متاسفم که به اصطلاح خودتون تو اجتماع کار میکنید انقدر طرز فکرتون بچه گانه و کوته فکرانه هست.درضمن قرار نیست شما چون شاغل هستی به زنهای خانه دار توهین کنی.دوست دارید کسی هم به شما بگه براتون متاسفم که هم کلفتی بیرون میکنید هم کلفتی تو خونه؟چقدر زشت و وقیحانه صحبت میکنید.اتفاقا دادگاهها پر از زنهایی که مثل شما دوروز تو اجتماع کار کردند و فکر میکنند کسی شدن نه زنهای خانه داری که فقط به فکر شوهر و بچه هاشونن.درضمن خانوم محترم کار کردن تو اجتماع تو دنیای الان همچین باکلاسی محسوب نمیشه که شما انقد پز میدید.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706