2726
عنوان

اختلاف سن

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست
[QUOTE=97771127]بله دلیل شلوغ بودن دادگاه خانواده همینه اگر دیدگاه خانم ها درست بود که تو صف دادگاه ...

کم کمش دستم تو جیب خودمه مثل خیلیا التماس نوار بهداشتی رو نمیکنم هر چی دلم بخواد میخرم‌ رفتم واسه خودم ماشین خریدم شوهرم اومده تو پارکینگ خونه دیده گوشی خریدم اومده دستم دیده برای نامزدی خواهرم با پولم سرویس طلا خریدم هزار تا چیز دیگه کار کردن افتخاره تو جامعه امروزی کسی که کار نداره عاره چون احتمالا یا سوادشو نداشته یا جنمشو وگرنه کسی ک درس خونده هیچوقت نمیاد بشینه کلفتی ی مرد رو بکنه ک چیه آیا آقا دلش بسوزه  ی پولی اونم با هزار منت ک خرجت زیاده خونه بابات نون و رب میخوردی بندازه کف دستش

والا فعلا جاری خودم رو مثال میزنم چون تو خونست همه ازش توقع هرکاری رو دارند چون میگن تو خونه ای بیکاری

الان قشنگ واسه همه معلوم شد طرز تفکر کی پوسیدست با این کامنتی که گذاشتید حداقل اونایی ک توانایی و اجازه حضور تو جامعه رو ندارند ب جای کارهای خاله زنکی یک مقدار مطالعه عمومی داشته باشن یکم پیشرفت میکنند      

من توهین ب خانم خانه دار نمیکنم اما هر کس باید در رابطه با چیزی که اطلاعات و تجربه داره نظر بده   

پیش برو پشت سر خبری نیست  
کم کمش دستم تو جیب خودمه مثل خیلیا التماس نوار بهداشتی رو نمیکنم هر چی دلم بخواد میخرم‌ رفتم واسه خو ...

عزیزم نمیدونم چرا شما فکر میکنی خیلی کار مهمی داری انجام میدی.شایدم شما شوهرتون با منت بهتون پول میده یا حتی برای خریدن ی چیز کوچیک منت کشیدین که فکر میکنید وضعیت تمام زنهای خونه دار به این شکله که شما داری کار میکنی.خیلی از زنها انقد برای شوهراشون ارزش و احترام بالایی دارن که بدون اینکه بخوان بیرون منت مردهای غریبه رو بکشن هزار تا کاردیگه بکنن تا پول دربیارن شوهراشون کامل تامینشون میکنن ماشین و هزارتا چیز دیگه ای رو که شما جون کندی به دست اوردی شوهرای اونا با رضایت تمام در اختیارشون گذاشتند.خیلی دیدم که میگم.به احتمال زیاد شما مرد خوب ندیدی.دوستان همه دیدن که کی بی احترامی و توهین اول شروع کرد پس لطفا دست پیش نگیرید و بیشتر از این توهین نکنید.چه زن خانه دار چه شاغل باید شعور و ادب داشته باشه.لطفا ریپ هم نکنید البته اگه بتونید.چون طرز فکر شما اصلا برای منطقی و مهم نیست.موفق باشید.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷