2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من استفاده کردم زیر پوستم چربی جمع شد جوش زد

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
عزیزم من چند روزه خریدم و میزنم لبمو یکم پف کرده  زیر چشمم بخاطر گودیش میزنم خیلی فرق کرده من ...

ببخشید     جسارتا         عذرمی خوام       این همون روغنی نیست که برای افزایش آلت مردانه  تبلیغش رو می کنن ؟
من چند جا تبلیغش رو دیدم       

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
ببخشید     جسارتا         عذرمی خوام       این همون روغ ...

اره همونه😂😂😂😂😂

ولی من برا زیر چشمم خریدم خیلی گود شده و چروک

میگن چروکارو پر میکنه

ولی کاش موندگار باشه پفش نخوابه

اره همونه😂😂😂😂😂 ولی من برا زیر چشمم خریدم خیلی گود شده و چروک میگن چروکارو پر میکنه ولی کاش م ...

واقعا اثر داشت          توروخدا       راست میگی ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
شنیدم ژله هم خوبه اطلاعی مدارین

نه  ژله خاصیت غذایی زیادی نداره            دوستمون  درست میگن     سیب زمینی  عالی ه       سفیده تخم مرغ هم همینطور        (زرده اش رو اگه یه مدت بخوری مشکل معده و کبد می گیری )

2706