2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی لیوان شیر و سه تا ساقه طلایی😐😐😐😐😐😐

یاد پیام بازرگانیه بیسکویت جوین افتادم

لعنتی صب و ظهر و عصرونشون بیسکویته😂😂😂😂😂

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
خونه مادرشوهر احتمالا غذای چند روز قبل 

😂😂😂وای مادرشوهر منم از این کارا میکنه ولی شوهرش حساسه یه غذای دیگه هم میپزه

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
گر ماست پلو

گرماس خودمون؟؟؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2740
یاد پیام بازرگانیه بیسکویت جوین افتادم لعنتی صب و ظهر و عصرونشون بیسکویته😂😂😂😂😂

کفش تنتاک و بگو

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب

ما قهریم شام نمیزارم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
یاد پیام بازرگانیه بیسکویت جوین افتادم لعنتی صب و ظهر و عصرونشون بیسکویته😂😂😂😂😂

😂😂😂دقیقا منم صبح و ظهر و شامم شیر و بیسکوییته

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
ما قهریم شام نمیزارم 

😅😅😅

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706