2737
2734
اتفاقا شام درست کن اندازه خودت بخور 😁

ازین کارا کردم چند باری 

قبلا اصلا نمرفت بیرون غذا بخوره گشنه میموند ولی جدیدا می ه بیرون میخوره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این رژیمه دو روزه س،فقط 10تا ساقه طلایی و 3لیوان شیر و چند تا خرما،برا اینکه شوک وارد کنه به بدن❤❤❤❤ ...

یه دونه ساقه طلایی تنهایی هم بخوری به اندازه کافی شوک به بدن وارد میکنه 🤣

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2728
کجایین شما ؟؟ والا اینجا میدون تره بار و بازار روز ها کلی دارن کلیو ۸ هزار تومن  من گرف ...

چه خوب،  من امروز قیمت کردم،   کیلویی 16 تومن بود.!!  نخریدم 😔

اخه کوچیک بود همش دم بود. 

چجوری فریز میکنید،  میشه توضیح بدید؟ 

چه خوب،  من امروز قیمت کردم،   کیلویی 16 تومن بود.!!  نخریدم 😔 اخه کوچیک بود همش دم ...

گرونه 

ولی همون کوچیک هاش هم خوشمزه تره من بزرگ هم میگیرم کوچیک هم میگیرم بعد دم هاشون رو میگیرم خیلی زیاد نه 

بعد میشورم و با پیاز تفت میدم در حد نیم سرخ شدن بعد میزارم سرد بشن میریزم داخل کیسه فریزر و در هاشون گره میزنم و میزارم فریزر زمستون اینا در میارم و با مرغ یا گوشت به صورت خوراک درست میکنم خورشتش هم خوشمزه میشه 

زنداییم ترشیش رو درست میکنه عالیه 

چه خوب،  من امروز قیمت کردم،   کیلویی 16 تومن بود.!!  نخریدم 😔 اخه کوچیک بود همش دم ...

کجا اینجوری بود؟ من عاشق همین کوچیکام. همش دم باشه که بهتره تا همش تخم باشه 🤐

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "