2737
2739
عنوان

دیگه میترسم ازدواج کنم چه وضعیه اخه😷😷😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوخیش هم قشنگ نیس😐 ازدواج میکنن چی بشه پس

خانوما احساسین مردها اینطوری نیستن تازه وقتی زن میگیرن همون مادری که تا دیروز سرش عربده میزدنو یادشون میوفته بزارن رو سرشون تازه یادشون میوفته مادر دارن

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2742
دوستان خواننده این پست ابله درسته!  نگارنده عزیز نارحت نشیا! 😘

مرسی خانم معلم😂😂😂😂

من کل دوران مدرسه و دانشگاهم رو با پول ۱۰ شدم

برام مهم نیست کسی ازم ایراد املایی بگیره

I am a queen because I have a cute mad king
2740
امیدوارم که خانمت بخاطر خانواده ش ازت جدا شه دیگه تایید کنی اولویتت بودن پدرو مادر رو بر همسر

تایید میکنم.

چه زن چه مرد وقتی خودش رو وسط همسر و خانواده همسر قرار بده مطمئنن قافیه رو میبازه و زندگی از هم می‌پاشه.

شماها رعایت کنید واداب تربیت فرزند و با کتاب و مشاور وکارگاه یاد بگیرین 

مادرای ما چون خیلیاشون از پدرا عشقی دریافت نمیکردن اون احساسو معطوف به پسراشون میکردن ومشکلات زیادی هم داره

اینکه مردا خیلی اعتماد به نفس بالایی دارن ، اینکه فکر میکنن شاهزاده ان و...به خاطر همون مساله هست

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
اولا که شایعه ست دوما شما اساس زندگیتو بر مبنای اینستا و زندگی دیگران پایه گذاری میکنی؟ هرکی بدبخت ب ...

بابا شایعه نیست بخدا شایعه نیست چرا از چیزی که اطلاع ندارین الکی میگن شایعه س؟بجون مادرم شایعه نیست😁

خدایا شکرت بابت معجزه ای که در دلم گذاشتی .😍
سلام رونالدوی بیچاره هم قربانی دعوای مادرشوهر و عروس شد     اما به نظرم هر کدوم در ...

خیلی این حسادت بده. والا نصفشون هم تا قبل از اون اصلا پسر بیچاره رو ادم حساب نمیکردم هااااا یهو پسرشون میشه عزیزدردونه مامان. واسه ما که این حسادت داره اذیت میکنه و ایجاد اختلاف. دلم واسه شوهرم میسوزه گلهی.

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.
2706