2737
2734

با سلام من قراره ماه دیگه با دکتر گویا مددی آی وی شم در شیراز ممنون میشم نظراتتون رو بگید بهم در مورد ایشون و بنویسید که بار چندم جواب گرفتید و جقدر هزینه شما شده، ممنونم 😘

تعداد رای : 0
نظرسنجی
بار اول
0
0%
بار دوم
0
0%
راضی هستید
0
0%
راضی نیستید
0
0%
 رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا درخواست دوستیم رو قبول کن‌ تا بتونم شمارم رو بهت بدم. بچه اول منم مشکل ژنتیک داشت. که سقطش کردم ...

سلام گلم در خدمتم 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ
2728
سلام گلم در خدمتم 

سلام

خوب هستين؟

عزيزم شما از دكتر مددي راضي بودين؟

من قبلا زير نظر دكتر صيادي بودم ولي متاسفانه جواب نگرفتم ميخواستم دكترمو تغيير بدم

خودم تنبلي تخمدان دارم،شما ازشون راضي هستين؟

نوبتاشون راحت ميدن؟تو مطب سونو ميكنن؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سلام خوب هستين؟ عزيزم شما از دكتر مددي راضي بودين؟ من قبلا زير نظر دكتر صيادي بودم ولي متاسفانه ج ...

سلام عزیز دلم خوب هستید، اول یک چیزی رو بهتون بگم تمامی دکتر های خوب شیراز عده ایی از اونها نتیجه گرفتند و عده ایی هم نگرفتند، دکتر صیادی و مددی هم جز ابن دسته از پزشکان هستند، دوست خودم تخمک کشی اون رو با دو بار انتقال ریتمی انجام داد بی نتیجه با سوم مددی انتقال داد 3تا دو قلو پسر زایید تیرماه، من طبق تجربه ای که از دوستم داشتم، رفتم، دکتر جوانی هست مریض زیاد داره ولی به شلوغی صیادی نیست، دکتر خوب اون هست که واقعا از صمیم قلبش واسه بیمارش وقت بزاره تمامی پزشکان زنان و و نازایی همشون به شدت پولکی هستند ولی دکتر مددی هم به این بعد توجه داره ولی چیز دیگه ای که داره با بیمارش استرس داره و پیگیر مشکلات بیمارش هست، واقعا وقت میذاره،دقتش خوب هست  قبلا کلا با رستمی کار می‌کرده ولی الان خودش مطب داره ولی تمامی کارها رو در کلینیک رستمی انجام میده.... 

یک چیزی بهت بگم هر خانومی شرایطش با دیگری فرق داره و نمیشه همه خودشون رو با بقیه مقایسه کنند... 

اگر دوست داری درخواست دوستی میدم بیا بیشتر برات بگم.... 😘

ببخشید من مشکلم ذخیره کم تخمدان هست و نمیخوام آی وی اف و آی یو آی انجام بدم حالا اگه بخوام پیششون برم مستقیم نمیگن عمل؟یا با دارو هم مریضاشونو درمان میکنن؟؟

2738