2737
2734
عنوان

سوالات متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 64 پست
این خوش اومدن با اون خوش اومدن فرق میکنه مثل اینکه بچه کوچیک ببینی میگی خوشکله ولی خب جای بچتو که نم ...

فرق میکنه یعنی

مثلا دیروز یه شهر دیگه رفتم لباس بخرم یه فروشنده خیلی مغرور اونجا بود به نظرم خیلی جذاب بود ادمای مغرور منو خیلی جذب میکنن🤦‍♀️همش نگاش میکردم اما نمیزاشتم متوجه بشه خیلی هم مودبانه باهاش حرف زدم اما تو دلم میگفتم چقدر خوبه تا امروزم گاهی یادم بهش میفته😭متاسفانه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
منم یه سوال دارم محتلم شدن مردای متاهل طبیعیه؟ چی میشه که محتلم میشن برام نمیگه ولی میگم رویا می ...

آره طبیعیه شوهر منم کم ولی پیش اومده

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان یه نکته ای رو اینجا یاداوری بکنم

همه ما انسانیم و تقریبا برای همه این فکرها پیش میاد

چیزی که مهمه اینه که حواسمون به رفتار و کلام و نگاهمون باشه

مفهوم تعهد یعنی همین! یعنی وقتی اینجوری ذهنت سمت کسی میره، بتونی مدیریتش کنی و اجازه ندی اون افکار هیییییج نمود بیرونی ای پیدا کنن

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2728
خخخ خب معلومه دوستت سردمیشه میره سمت یکی دیگه.خاک برسراین مرداکنن

این چند سال هست اینجوره ی بار بهش گفتم تو بچه داری نکنه بری سراغ کس دیگه خدا شاهده ی ربع داشت تو ماشین گریه میکرد شوهر و بچش رو دوس داره میدونم اما آخه چرا اینقدر خودشو بدنام میکنه؟  

پیش برو پشت سر خبری نیست  
دوستان یه نکته ای رو اینجا یاداوری بکنم همه ما انسانیم و تقریبا برای همه این فکرها پیش میاد چیزی ک ...

ممکنه ی جور بیماری باشه آخه یهو از این رو ب اون رو شد دختر خیلی ساده ای بود قبلا

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2738
ممکنه ی جور بیماری باشه آخه یهو از این رو ب اون رو شد دختر خیلی ساده ای بود قبلا

تو این مورد نمود بیرونی پیدا کرده دیگه

این فکرها اگر مکررا تکرار بشن و نشه کنترلشون کرد و نمود بیرونی پیدا کنه، دیگه عادی نیس

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
شوهر منم خواب میبینه و میشه یعنی برا چیه میشه چون دیر به دیر رابطه یاشه؟

شوهر من وقتایی که قهریم خواب میبینه حالا میگم کی بود تو خواب میگه تو بودی علکی معلوم نیس کیبوده 

خدایا خستم