2726
عنوان

سوالات متاهلی

1057 بازدید | 64 پست

این فقط یک سواله لطفا ب حاشیه کشیده نشه 

تا حالا شده ب غیر از شوهرتون ب ی مرد دیگه نظر داشته باشید؟ چطور با این حس کنار اومدید؟ آیا منجر ب خیانت شده؟

فکر میکنم دوستم تو محیط کار ب یکی از همکارانش رابطه داره یا حداقل بهش نظر داره؟

ب نظرتون از لحاظ اخلاقی حالا ک این موضوع رو میدونم کمکی از من بر میاد؟

دوستم ی بچه ۵ ساله داره     

پیش برو پشت سر خبری نیست  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره نظر جنسی نه ولی آره😭هر چند وقت یکباراز یکی خوشم میادمثبعضیا که از بازیگرا خوششون میاد

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2728

اینا طبیعیه واسه خانمای شاغل. اون شرکتی ک کار میکردم ی خانم با 1دختر 25ذساله و ی پسر 21 ساله، دوست پسر داشت باهم میرفتن شمال

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

من حتی نمیتونم بهش فکر کنم به نظرم حتی وقتی بایه نفر دوست باشی خیانت وحشتناکه چه برسه تعهد ازدواج و فرقی هم نداره مرد باشی یا  خانم خیانت ازت یه شخصیت منفور میسازه حتی فکر کردن به شخص دیگه هم خیانت محسوب میشه اگر با دوستت راحتی باهاش صحبت کن

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

تا خودش کمک ازتون نخواد شما کاری نمیتونی بکنی ،فقط میتونی عواقبشو در غالب حوادث یا داستان براش بیان کنی شاید. به خودش اومد.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

یکی تو فامیلمون بود با پسر همسایه ریخته بود رو هم تقریبا یه دو سالی با هم بودن بعد که ماجرا بر ملا شد هر دو انکار کردن و فرد مقابل را مقصر دونستن آخر سر پسره رفت زن گرفت ولی خانمه تا مدت زیادی هنوز چشمش دنبالش بود این ماجرا تقریبا مال پنج شش سال پیش 

خیلی شده مردای دیگه رو ببینم خوشم بیاد از قیافه یا تریپشون

ولی به این فکر نکردم که بخوا خیانت کنم و نظر داشته باشم

بیشتر برام سرگرمیه از لباسای‌مردا هم خوشم میاد مثلا شده جلو شوهرم بگم نگاه کت فلانیو 

اونم میگه آره😒

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706