2733
2734

حتماباید امپول ازاد سازی و اینام بزنم اسماشون نمیدونم حتما باید باامپول باشه؟؟میخام ماه بعد محکم کاری کنم حتما بگیره من یه بار سونو دادم گفت تنبلی نداری اصلا فولی17 داشتم13 پریودیم

یک بارم دکتر 3 تادونه همین قرص و بهم داد از3 تا5 پری خوردم فولی 21 و ایناداشتم

تیکر یکسالگی گل پسرمه
من دو دوره خوردم‌.جواب نداد،از روز سوم تا پنجم پریودی.روزی دوتا

شاید مشکل دیگ ای دارید تنبلی نیس

من ماه قبلی بتام شد88 دارو نخورده بودم اما  شیمیایی بود انگار

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فولیکولت بدون لتروزول خوب بوده.الکی نخور.فقط تحت نظر باش  و مطمئن باش تخمکت آزاد میشه یا نه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2728
شاید مشکل دیگ ای دارید تنبلی نیس من ماه قبلی بتام شد88 دارو نخورده بودم اما  شیمیایی بود انگار

من ازمایشام سنو سالم بود.پریودم دقیق منظم.فولیکولمم خوبود.شوهرمم از داد.ازمایش پی سی تی چارساعت بعد نزدیکی تو روزتخمک گذاری دارم سالم بودم.چارماه ک تو اقدامم.ما اول طبیعی،ماه دوم و سوم لتروزل،اینماهم بدون قرص ۶روز دگ وقت پریودمه

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤
من ازمایشام سنو سالم بود.پریودم دقیق منظم.فولیکولمم خوبود.شوهرمم از داد.ازمایش پی سی تی چارساعت بعد ...

ایشااله ک اینماه پریود نمیشی دیگ 

عزیزم طبیعیه  هنوز خیلی وقت نشده ک باردارنشدین تایک سال مشکلی نیست

تیکر یکسالگی گل پسرمه
فولیکولت بدون لتروزول خوب بوده.الکی نخور.فقط تحت نظر باش  و مطمئن باش تخمکت آزاد میشه یا نه

ازکجابدونم ازاد میشه یانه؟ هردوبار ک ازمایش دادم یه بار 13 پریودی یه بارم14 پریودیم ازاد نشده بود ولی گفت ک دیگ تقریبا توابن یکب دوروز ازاد میشه

من خودم حس میکنم باتوجه ب علایم 15تا18 تخمک گزاریمه

ماه قبل ک بارداری شیمیایی داشتم این نشونه میتونه باشه ک تخمک ازاد میشه دیگ اره؟

یه بار هم کیت خریدم از12 پربودی 2رخط بود ولی کمرنگ دیگ 14 و 15 و اینا پررنگ تز ازخط کنترل بود

تیکر یکسالگی گل پسرمه
شاید مشکل دیگ ای دارید تنبلی نیس من ماه قبلی بتام شد88 دارو نخورده بودم اما  شیمیایی بود انگار

اول باید ١٢ پری بری سونو بینم فولیکولات چندن...اگه کوچیک بودن لتروزل میدن....اول شبی یکی....اگ توپول نشن شبی ٢تا.....

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2738
اول باید ١٢ پری بری سونو بینم فولیکولات چندن...اگه کوچیک بودن لتروزل میدن....اول شبی یکی....اگ توپول ...

13 پری رفتم بدون قرص17 ثایز فولیکول

تنبلی ندارم

اما یه دفه 3 تادونه قرص بهم داد شد21 از 3 پری تا5 خوردم

تیکر یکسالگی گل پسرمه