2733
2734
عنوان

شوهرم فک میکنه بهش خیانت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 69 پست
متاسفانه منم چایی؟؟؟ ۳ ساله هرماه پریودم میگم عصبیم نکن، نمیفهمه. چای دادن پیشکشش کاش لال شه فقط ن ...

چرا انقدر بی شعورن چرا ؟

صبح زود پا میشم غذا میپزم که غذای تازه ببره . با این که بچه شیر خوار دارم با این که شب بیداری دارم بعد ظهر پیام میده . این چی بود پختی فلان بود و ....

باز منِ خر دوسش دارم 

باز هر روز غذا میپزم .

تو خونه جوری داد میزنه کو غذام چایی چی شد هر کی ندونه فکر میکنه خدمتکارشم

خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیدونم چی جوابتو بدم ولی ان شاءالله خدا بهمون آرامش بده! تا کی صبر و تحمل؟ من ده ساله ازدوا ...

من سال دوم اینجوری ام

یسالم نامزدی امیدوار بودم که درست میشه

این سه سال

هربار میگم چجوری ده بیست سال دیگه تحملش کنم؟

تا کی ازش گدایی پول کنم؟

رانندگی میکردم انقدر ماشین دستم نداد میترسم حالا؟

نمایشگاه زدم ولی هیچ انگیزه ای ندارم دیگه.

یعنی تا آخر عمر قراره اینجوری زندگی کنم؟ جوری که نمیخوام.

این ظلمه واقعا...

خدا کنه اوضاع همه خوب و روبه راه شه. من دیگه صبرم تموم شده.

بخدا من اهل چشم و هم چشمی نیستم اصلا.

طلاهامو گذاشتم بانک الان دو تا دستبند پلاستیکی دستمه خودمو گول میزنم میگم سنگیه. ولی وقتی میبینم پسرای فامیلمون برای زنشون تولد میگیرن و سوپرایز و همه رو دعوت میکنن

ولی آقا هیچوقت بخاطر من هیچی نکرد

چرا انقدر بی شعورن چرا ؟ صبح زود پا میشم غذا میپزم که غذای تازه ببره . با این که بچه شیر خوار دارم ...

نه دیگه من یبار گفتم لباستو درست بذار تو کمد اتو میزنم چروکش میکنی

فحش داد تا یه هفته محروم بود از لباس اتو شده

در این حد بهش اجازه ندادم

ولی جور دیگه ای سوارمه

2728
من سال دوم اینجوری ام یسالم نامزدی امیدوار بودم که درست میشه این سه سال هربار میگم چجوری ده بیست ...

منم از بچگی بابام رانندگی به من و داداشم یاد داد! کاملا مسلط ولی الان میترسم

خواسم طلاهامو بفروشم یه پراید داغون بخرم چون واقعا لازم داشتم با دوتا بچه کوچیک اینقدر با آژانس نرم اینور و اونور

عاغا برا همش نقشه کشید و فروخت!!!!!

نه دیگه من یبار گفتم لباستو درست بذار تو کمد اتو میزنم چروکش میکنی فحش داد تا یه هفته محروم بود از ...

من بیچاره دوتا لیسانس دارم . ۵ سال طراحی لباس عروس خوندم 

الان ۳ سال ازدواج کردم جمع بزنه ۲۰ بار از خونه بیرون نرفتم با همه چیزش کنار اومدم . 

روز عروسیم نه طلا داشتم نه پول ارایشگاه نه اتلیه حتی پول شام عروسی هم بابام چکشو داد. 😐 من اعتراضی نکردم .

حامله بودم تا ۴ صبح سر کار بود اخرم میومد اورد میداد گریه میکردم میگفت برو خونه بابات 😔 خیلی دلم ازش گرفتخ اما دوسش دارم . 

خداروشکر
2740
خدا یا چرا مردارو انقدر قدر نشناس افریدی

تولدم بود خیلی دلم گرفت که هیچ تلاشی نکرد و الکی مثلا گریه تحویلم داد چیزی که با ۴ تا بادکنک درست میشه.

واقعا متاسفم براش.

خودم رفتم برا خودم بادکنک خریدم.

باهاش دعوام نکردم تازه پرروتر شده، بدهکارشم هستم.