2737
2739

سلام خانوما من هفته دهم بارداری هستم خیلی دوست دارم جنسیت بچمو از یه راهی که خیلی دقیقه بدونم البته به جز سونو الان که نمیشه برم سونو، ولی دل تو دلم نیست اگه راهی بلدین که جواب داده به منم بگین درضمن دکتر به من گفت ازتخمدون چپ حامله شدم علائم خاصی هم ندارم به جز خوابیدن و بیحالی و ترشی خوردن😀حالا اگه چیزی میدونین بهم بگین، راستی درد پریود تو بارداری طبیعیه؟؟؟ از کجا بفهمم مشکلی نیست بچه خوبه؟؟؟؟ ممنون میشم بگین❤مرسی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روشهای سنتی هست.تو نت سرچ کن میاد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

دوران شیرینی وقتی نمیدونی  نی نی چیه😀یادش بخیر انگار همین چندماه پیش بود😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

ادرار صبح که ناشتا هستی رو بریز تو لیوان یه بار مصرف توش یه قاشق جوش شیرین بریز اگه فش فش کرد پسره اگه تغییر نکرد و ته نشین شد دختر

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
روش رمزي اگه سونو گرافي هشت هفته ات بزاري بهت ميگم 

6 هفته نمیشه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

هیچ راهی نیست قدیما واس اینکه حوصله شون سرنره یه چیزایی میگفتن اما اصلا درست نبوده.شما یکماه دیگه صبرکنی میفهمی.خودت چی به دلت افتاده؟؟؟؟

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706