2733
2739
عنوان

کیا دکتر خیراندیش رو میشناسن؟؟؟

12559 بازدید | 54 پست

سلام دوستان

کیا دکتر خیراندیش رو میشناسند؟

تا چه حد ایشون رو میشناسید؟؟

لطفا هرچی میدونید بگید

اگر طبیب درمان بیمار خود را از اصلاح غذای او آغاز نکند، گویی بر کشتن وی جرات یافته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرشوهرمم پیشش میره ولی فعلاکه بهترنشده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
تو تاپیک قبلیتون داشتید از روش های ایشون تجویز میکردید . بعد سوال الانتون جوریه که ادم حس میکنه حتی ...

به نکته ظریفی اشاره کردین

خوشم اوند که کنجکاوید و فعال

بله

بنده با ایشون آشناییت زیادی دارم

و میشه گفت تا حدودی استاد بنده بودن

خواستم نظر دوستان رو بدونم

اگر طبیب درمان بیمار خود را از اصلاح غذای او آغاز نکند، گویی بر کشتن وی جرات یافته است.
مشکلشون چی بوده؟

درست نمیگه ولی صورتش چندین ساله جوشای بزرگ وقرمز داره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اگه علم اینه و طبابت این طوریه پس من نمیدونم این دانشمندهای لعنتی چه غلطی دارن میکنن شب و روز ندارن، ...

شما دچار تعارض و دوگانگی شدید

اینکه دانشمندان در حال تحقیق و پژوهش هستند درش شکی نیست

و امروزه ما علت و شناسایی خییییلی از بیماریها را مدیون همین دانشمندان بزرگ و زحمتکش که به قول شما شب و روز ندارند هستیم

اما نکته اینه که

متاسفانه متاسفانه متاسفانه برخی از اساتید و دانشمندان بجای درمان های کم هزینه تر و طبیعی تر کاسبی راه انداختن و پروسه درمان شده یک بیزینس پر درآمد!!!!!