2733
2734

این حرفا فقط از یه زن حقیر و بی عزت نفس برمیاد که لنگ یه لقمه نون هست و یه مرد که خرجشو بده!اینطور زن ها برای همین یه لقمه نون به هر خفتی تن میدن حتی به هوو شدن و به هم ریختن زندگی سایر زن ها!

وگرنه یه زن مستقل و با اعتماد به نفس خودشو اینقدر ناتوان نمی بینه که محتاج یکی باشه که خرجشو بده بلکه می دونه که می تونه خودش کار می کنه و زندگی خودش رو تامین کنه

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
والا شوهرم باید بیاد همه جامو ببوسه ک زنش شدم بقول مامان و بابام کی تو خواب  میدید ی دختری مثل ...

سلام یاد یه جوک افتادم

((وقتی عکس خودمو خانمم رو نگاه میکنم پیش خودم میگم حالا خودش هیچی خانوادش چطور قبول کردن!))

کاربر آقا هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودش گفته دیگه از رو تجربیاتم حرف میزنم یعنی خودش خونه باباش نون خور اضافی بوده و اونایی که لایکش ...

بعضی وقتها یه نفر که لایک میکنه یه جمله ای تو پست طرف میبینه و تأیید ش میکنه! 

شاید اون جمله که تو فکر میکنی نباشه! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
2731

اقاجون من گشنمه سینگلم شوور من کو بم نون و اب دون بده 

این حرفا چیه برو بابا خدا روزی رسان هست حالا چه مجرد چه متاهل باشی

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
والا شوهرم باید بیاد همه جامو ببوسه ک زنش شدم بقول مامان و بابام کی تو خواب  میدید ی دختری مثل ...

من تو رو همیشه یه دختر موبور فرفری پوست سفید با کک ومک و چشای قهوه ای روشن تصور میکنم با قد متوسط و لاغر اندام

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
خاک بر سرش

گفتم مگه باید با پول پسر همسایه خریده باشی؟ 

نه که از اول باباش داره خرجیمونو میده، دیگه عادت کرده که از پول اون چیزی نباید بیاد تو خونه انگار! 

باباشم سعی خودشو کرد واسه من کار پیدا کنه! نشد! 

دارم ازشون جدا میشم! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

عسک

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2738

قیافه برا مردها زیاد مهم نيست! 

شغلشون و منش و مردونگیشون مهمه! 

بعضی وقتها یه نفر که لایک میکنه یه جمله ای تو پست طرف میبینه و تأیید ش میکنه!  شاید اون جمله ک ...

ولی من باشم حتی اگه ۳تا جمله هم ببینم تو این متن که مورد تاییدم باشه بازم لایکش نمیکنم چون اون قسمت حقارت بارش بیشتر تو چشم خواننده هست

2706