2737
2734
عنوان

دوستان میایدکمکم?خیلی بهم ریختم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 45 پست
هیسترو چیه

هیسترو یه عمل کوچیک که مثل معاینه داخلی با دستگاه از داخل واژن مشکلاتی که رحم داره رو بررسی میکنن و همونجا میتونن برطرفش کنن مثل چسبندگی  لوله ها و میوم و فیبروم جاری من اینکارو کرد الان دوقولو باردار 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
عزیزم من از سال نود و چهار جلوگیری نداشتم بچه ام چهارسالش بود باردار نمی‌شدم تا پارسال که عکس رنگی د ...

با چه قرصی چسبندگیت رفع شد منم یه لوله ام باز اونیکی تا نیمه باز بقیه اش بسته است 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چه قرصی چسبندگیت رفع شد منم یه لوله ام باز اونیکی تا نیمه باز بقیه اش بسته است 

پست بعدیت خوندم ممنونم از چه زمانی خوردی 

2731
فروردین خوردم اردیبهشت باردار شدم

میشه منم بدون نسخه بخورم عوارض نداره منظورم رزمان خوردنت بود از چه زمانی چندم پریودت شروع کردی چندتا در روز خوردی قبل غذا بعد غذا چسبندگی لوله داشتی شما هم ؟ 

میشه منم بدون نسخه بخورم عوارض نداره منظورم رزمان خوردنت بود از چه زمانی چندم پریودت شروع کردی چندتا ...

آخه فقط اون نبود که دوتا قرص دیگه هم داشتم یادم نمیاد اینو باید بعد غذا بخوری من کلا پریودیام عقب جلو میشد یا کلا نمی‌شدم یک ماه تبلی تخم دان هم داشتم ،حتما دکتر برو ،خواهرشوهرمم چسبندگی داشت پیش همین دکتر با قرص رفع شد

آخه فقط اون نبود که دوتا قرص دیگه هم داشتم یادم نمیاد اینو باید بعد غذا بخوری من کلا پریودیام عقب جل ...

کدوم شهری شما 

2738
2706