2737
2739
عنوان

کیا دانشگاه آزاد تهران درس خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3799 بازدید | 65 پست
نه عزیزم من دنبال کار نیستم.. فقط گفتم ک امار دستت بیاد

خیلی لطف کردی عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
بین من لیسانسمو شهرخودمون آزاد خوندم،ارشد پیام نور مجاز شدم،اما گفتن سخته،نمیدونم چیکارکنم،همسرم (عق ...

اهان از اون نظر شاید راحت تر باشه برای پاس کردن درسها

من دوستام ارشدو ازاد خوندن گفتن راحته

ولی کارشناسی خیلی سخت بود برا خودم

البته بستگی ب رشته هم داره دیگه

اگه شهریه برات مهم نیست آزاد بخون هرجا شد

اگه مهمه یه چند ماه بخونی روزانه میاری

ولی انگار سوالت کلا این بود ارزش مدرک آزاد 

ک خیالت راحت هیچ مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان از اون نظر شاید راحت تر باشه برای پاس کردن درسها من دوستام ارشدو ازاد خوندن گفتن راحته ولی کا ...

اره خداروهزار بارشکر

حسابداریم

دوستاتون کدوم شهرخوندن؟

اره نمیخام یسالم هدر بره،ازونورم مطمعن نیسم روزانه بیارم یا نه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
اره خداروهزار بارشکر حسابداریم دوستاتون کدوم شهرخوندن؟ اره نمیخام یسالم هدر بره،ازونورم مطمعن نیس ...

تهران مرکز ارشد مدیریت بودن

علوم تحقیقات مهندسی هسته ای

تهران مرکز کلا خوبه الان سوهانک و پونک هستن کلا

علوم تحقیقات یکم دسترسیش سخته

تهران شمالم حکیمیه و جاهای دیگه هر دانشکده یه جاس

2728
تهران مرکز ارشد مدیریت بودن علوم تحقیقات مهندسی هسته ای تهران مرکز کلا خوبه الان سوهانک و پونک هست ...

مرسی عزیزم

پس دانشگاه آزاد تهران راحت میگیرن؟

من علوم تحقیقاتم خیلی سختگیرن

اسم دانشگات چیه

2738
ازاد واحد علوم تحقیقات تهران

هر رشته ای داره؟

دانشگاه ازادی تهران میشناسی ک  زیاد سخت گیر نباشن

هر رشته ای داره؟ دانشگاه ازادی تهران میشناسی ک  زیاد سخت گیر نباشن

اره همه رشته هارو داره، منتها برای ارشد قانون گذاشتن که برای دفاع باید حتمن مقاله علمی پژوهشی چاپ شده داشته باشیم، اگر چاپ نشه نمره از ۱۴ میدن

در صورتیکه تو‌ خیلی از دانشگاه های سراسری اگر مقاله اجبار باشه معمولا کنفرانسی رو قبول میکنن

من ترم دو‌ رو تموم کردم

باورت میشه از ترم یک دارم مقاله مینویسم تا ترم ۳ چاپ شه که بتونم پروپوزال بدم و برم دفاع... البته ارشد کلا خیلی باید سرچ کنی و مطالعه خیلی درس خوندن ملاک نیست

نه گلم دانشگاه دیگه نمیشناسم 

اره همه رشته هارو داره، منتها برای ارشد قانون گذاشتن که برای دفاع باید حتمن مقاله علمی پژوهشی چاپ شد ...

اوو سحت شدکه😥

اوو سحت شدکه😥

اره علوم تحقیقات کلا خیلی سختگیره

سعی کن با بچه های دانشگاه ازاد ارتباط بگیری اطلاعاتت بره بالا

تهران مرکز یا تهران شمال ام بیین کسی رو‌ پیدا میکنی بپرسی اوضاع چجوریه!

بین من لیسانسمو شهرخودمون آزاد خوندم،ارشد پیام نور مجاز شدم،اما گفتن سخته،نمیدونم چیکارکنم،همسرم (عق ...

کلا هفته ای یه روزه کلاسای ما

برو‌ بخون

میدونم سخته خونه پدرشوهرت عوضش با هر سختی هست میخونی

اره علوم تحقیقات کلا خیلی سختگیره سعی کن با بچه های دانشگاه ازاد ارتباط بگیری اطلاعاتت بره بالا ته ...

اره عزیزم من چون بچه تهران نیسم

یکم سختیم میاد،باهاشون همکلاسشم،

باهاشون گرم بگیرم،اخه مطمعننا هرجور باشه، فرهنگامون فرق داره

ازاین موردم یه کوچولو ترس دارم

نمیدونم چجوری تحقیق و پرس و جو کنم

کلا هفته ای یه روزه کلاسای ما برو‌ بخون میدونم سخته خونه پدرشوهرت عوضش با هر سختی هست میخونی

خودمم دلم میخاد

ازونورم معذبم

اره حرفت درسته

سپردم بخدام

هرچی خودش صلاحمون بدونه😍😍

2706