2737
2739

لطفا تاپیکامو گزارش بزنید منم براتون گزارش میزنم 

وقتی کسی داره برای کارش زحمت میشه اینقد تنگ نظر نباشید بهش بگید ایشالا خدا روزیتو بیشتر کنه تا خدا یه نگاه به زندگیاتون کنه

من برای کسی اینکارو انجام میدادم دیگه انجام نمیدم

خودم نه به پولش نه به چیزیش احتیاج ندارم و نخواهم داشت 

فقط یه کمک به هم نوعم بود

دیگه بهش گفتم براش تبلیغ نمیذارم

شماهم لطف کنید تاپیکارو گزارش بزنید 

ممنون ازتون 

اون تاپبکت دیدم چقد با بدهن جواب دادی. هی نوشتی بدبخت، ب تو چ، فلان

الان شاید ب منم فحش بدی ک مهمممم نیست😊

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این مشاوره بیخودای پنبه ریزه دیگه حتما

حرومه پولایی ک ب سختی ب دست اومده رو با دروغ میچاپن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

گزارش نمی زنیم که تاپیک بمونه 

چرا بترکه باید بمونه

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
اون تاپبکت دیدم چقد با بدهن جواب دادی. هی نوشتی بدبخت، ب تو چ، فلان الان شاید ب منم فحش بدی ک مهممم ...

نه عزیزم من توهین رو با توهین جواب میدم

برگشته میگه دنبال مشتری بگرد

اره من دنبال مشتری بگردم چه ضرری به اون میرسه؟؟ جز اینکه بخیل هست پس چیه؟؟ 

اون تاپبکت دیدم چقد با بدهن جواب دادی. هی نوشتی بدبخت، ب تو چ، فلان الان شاید ب منم فحش بدی ک مهممم ...

دمت گرم

خدا خیرت بده که حق میگی💕

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2740
از این مشاوره بیخودای پنبه ریزه دیگه حتما حرومه پولایی ک ب سختی ب دست اومده رو با دروغ میچاپن

بابا این پنبه ریز نبود

چرا همه چیو بهم مربوط میکنید 

من از محصولاتش استفاده میکنم و راضیم کسیو مجبور به خرید نکردم که میگین حروم

البتع من چیزی نمیفروشم

دقت کنید اخر همه تاپیکا زدم حتما تحقیق کنید بعد خرید بزنید یا از محصولی استفاده کنید

اين همه خشونت ازي خانوم پرستار بعيده كمي مهربانتر من اصن نفهميدم يهو قاطي كردي دنيا نيرزد انكه ...

دل من پریشون شه اهمیت نداره؟؟ 

من به زور گفتم خرید کنن؟ 

ازشون پول گرفتم؟ 

چرا بهم میگن حقه باز؟ چرا میگن بیچاره دنبال مشتری بگرد؟؟