2737
2734
مزززززخرفه.ابپز کنی خوشمزه تره تا این.مزه خاک میده.نکنییییین

والا من درست نکردم، فقط شنیدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی مشکلم چیه؟ نمیدونم کی رنگ بعدی رو بذارم رو کتری که هم خنک شه و هم لایه قبلی نیم بند شده باشه. ...

لایه اول که گذاشتی ببنده نیم ساعت صبر کن

بعد شروع کن درست کردن لایه بعد حل کردنش و گذاشتنش که خنک بشه ۱۰ دقیقه یک ربع طول میکشه

میتونی چند دقیقه بزار تو فریزر که حسابی خنک بشه

برای اینکه ژله خوب در بیاد حتما قالب چرب کن

برای قالب سیلیکونی وقتی چرب کردی یکم بزار تو فریزر 

بعد مایع ژله رو بریز 

قالب پلاستیکی هم وقتی قالب چرب کردی بجای اب داغ از سشوار استفاده کن که ژله زود اب نشه 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740

کدبانوهای هنرمند وبا سلیقه من برای رومال کلوچه یا... که از زرده تخم مرغ استفاده میکنم بشدت با بوی ضحمش مشکل دارم تجربه ای دارین که یا جایگزینی براش بذارم یا یه کاری کنم که بو نده

عزیز میشه یه یوال بی ربط به این تاپیک ازت بپرسم؟ مرسی گلم.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤