2737
2739

جفت من قدامیه لگد رو حس نمیکنم اما ورجه وورجه میکنه و میچرخه و یه چیزی مثل ترکیدن حباب اما عمیق تر از ۴ماهگیش! الان۶ماه و نیمشه

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خلفی...

رفتم تو 4 ماهگی حسش کردم...

دوست دارم حرکاتش رو....

تازمانی که تکون خوردناش رو حس نمیکردم هر هفته میرفتم بهداشت صدای قلبش رو میشنیدم 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
من جفتم خلفیه همونجور مشت ولگد میزنه

اره مخصوصا بغل نافو بلند میکنن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

برای من خلفیه خیلی زیادی دیگه حس میکنم

قشنگه آدم خوشش مییاد ولی الان دیگه واقعا دردناک شده مخصوصا وقتی پاهاشو تو پهلوهام میکشه 

یه سری هم یادمه چنان لگدی زد زیر دندم که ناخودآگاه از درد پریدم بالا یعنی اگه بیرون بود و این جوری لگد میزد یه کتک جانانه ازم خورده بود😄

من بچه م پایینه همه تکوناش زیر دلمه انگار الانه ک پاهاش بزنه بیرون

برای من عرضی توشکممه واسه همین همش بغل نافمه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن