2737
2734
اره واقعا اگه بامحبت بمونی تاپیری البته مامان من پنج تاپسرشوتوبچگی ازدست دادبایه دخترش یک پسرشم ده ...

خدا بیامرزه 🙏چقدر مادرتون سختی کشیده 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑😂😂فقط بابات

مردم مردای قدیم تاپای گورفعال بودن

اره فک کن شصت سالش بوده هااجازه نمیداده بعدازمن مامانم ببنده اگه مامانم التماسش نمیکردالان بعدازمن دوسه تادیگه هم میومدن

2728
ولی به نظرم شبیه نیستن

چراشباهت میدن موهای دخترت کوتاهه فک کردم عکس پسرته

من شکل داداشمه ومث من بور وسفید

دخترم شکل شوهرمه موهاش مشکیه وسفید

بعضیامیگن شباهت میدن خیلیاهم میگن اصلا

خدا بیامرزه 🙏چقدر مادرتون سختی کشیده 

ممنونم اره دنیابرای مادرم فقط تلخی داشته هنوزیاداون بچه هاش میوفته گریه میکنه این داداشمم که فوت شد دیگه بدتر فک کن شوهرتم یه اخلاق مهربونیم باهات نداشته باشه وبچه هاتم قدرتوندونن من عاشق مادرمم بنظرم خیلی غریب ومظلوم هرچی بهش بگی سرشوبالانمیاره همش گوش میده تازه اگزماشدیدپوستیم داره سی ساله تنش زخم میشه ولی خیلی مهربون خیلی خیلی

2740
خدا حفظشون کنه

مرسی عزیزم واسش دعاکنید خداصبرشوبیشترکنه بااینکه کوه صبرداره مث شمع اب میشه ومن روزبه روزشاهدکوچکترشدنشم

واسم دعاکنیدبتونم بااین غم کناربیام متنفرم ازپنجشنبه جمعه ازساعت شش صبح بیدارم هیچ کاری نکردم الانم گریم گرفته برام دعاکنیدصبرم زیادبشه 

اینکه چیزی نیست!  من مامانم میخاست سقطم کنه الان 19 سالمه😂😂😂

خدا حفظت کنه برا مامانت  

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

انشالله همیشه تنشون سلامت باشه. خدا براتون نگهشون داره.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
ممنونم اره دنیابرای مادرم فقط تلخی داشته هنوزیاداون بچه هاش میوفته گریه میکنه این داداشمم که فوت شد ...

خدا  سلامتی بده بش سایه اش بالا سرتون مستدام باشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...