2733
2734
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 85 پست
گلمممم واقعااا ممنونم از دلگرمیت ولی نه شوهر دارم نه عقدی😐😐😐😂😂😂شوخی بود 😐😐😐گیسااااامممموووو ...

😂😂😂😂😂😂خاک تو سر دشمنات اینم ناراحتی داره مگه😂😂خداروشکر ایشالا هیچوقت برات پیش نیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داره     مثلا یه تیکه از دکلمه اش چیه بگو تورو خدا  چی بود

من دقیقا یادم نیست مال چند سال پیشه الان یادم افتاد ولی گفت ب نام انکه زنو مرد را برای اسایش روح و جسم و جنس فرستاد.خداگدایی ک پاک است و زن را برای پاکی مرد افرید دیگشم یادم نیست

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

من تو دلم گفتم بسم ا...الرحمن الرحیم الهی به امید تو و بلند گفتم با اجازه بزرگترا بله💖❤

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
2731
2740
من دقیقا یادم نیست مال چند سال پیشه الان یادم افتاد ولی گفت ب نام انکه زنو مرد را برای اسایش روح و ج ...

خخخخ

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
من گفتم با اجازه آقا امام زمان مادرم  و روح پدر عزیزم....بلهههههه.....انقدم همه با این حرفم ب ...

بیچاره هول بوده و خوشحال

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2706