2737
2734
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

659 بازدید | 85 پست

سر سفره عقد چجوری بله گفتین.دوستم ی طونار در اورد ی شعر طولانی در مورد ازدواج خوند بعدم از هزار نفر اسم برد و گفت بله.😅😅😅😅😅همه میخندیدن🤣🤣دادماد و مامانش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️مامان بابی دختره😡😡

خودم گفتم با اجزه پدر و مادرم 

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من گفتم با توکل به خدا و اجازه بزرگ ترا....

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
وای واقعا هم خنده داره خیلیا دوس دارن خلاقیت بدن ولی جالب از آب درنمیاد

خیلی ضایع یود

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2738

من گفتم با اجازه خونواده عزیزم و همه کسایی که حمایتی کردن و بقیه بزرگتر ها بلللهههه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
خیلی مشتاق شدم دوستت چی خوندو وچطور گف😄😄😄

وای ی کاغذ در اورد از روش خوند ب صورت دکلمه عاقد مونده بود حیرون

واقعا😂😂😂😂 منم گفتم با اجازه پدرمادر

واقعا میگه خلاقیت بود تک بودم😅

من اینقدر استرس داشتم گفتم نکنه یادم بره تته پته نکنم خیلی بد بود  بعدشم بعد سه بار گفتم با اجازه بزگترا پدر ومادرم بله 

گلییییییییییگلییییییییی شد راحت شدم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
چه اعتماد بنفسی داشته دوستت😂منک‌اونوقت از استرس صدام‌میلرزید لامصب گریم گرفته بود احساساتی شده بودم ...

اگه دوستم نبود میگفتم خله عقل نداره

2706