2737
2734
عنوان

چرا میرید طبقه بالای مادرشوهر زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 218 پست
ی بهونه جور کنه ک ناراحت نشن بزن قفلو بشکن بگو گیر داشت شکست منم ی کلید از قفلم تو دسته کلید مادرش ...

آخه شوهرمن که همکاری نمیکنه اون سری به بهونه اینکه کلیدم مونده خونه کلیدو از پدرشوهرم گرفتم بعدش به شوهرم گفته بود کلیدو بیار اینم اومد گفتم مگه من کلید خونه اونارو دارم که اونام داشته باشن😠😠گف نه نمیشه برداشت داد بهش فقط میره رو اعصابم یعنی اونقد تو این دو سه سال اعصابم داغون شده که نگو...

هرگز شانتو در حد یه آدم بی فرهنگ پایین نیار.اونا اگه بفهمن اصلا حرفی نمیرنن که تو بخوای جواب بدی.سکو ...

واي مث مامانم گفتي

نه من اصلا جواب نميدم

اما

خودخوري ميكنم

جواباشون طوريه كه از ديد بقيه دلسوزن و راهنما

از ديد خودم بامتلك و پرطعنه

شايدم من بد ميفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره به اخلاقای دو طرف

من با مادرشوهرمم.با اینکه فامیلیم.با اینکه همه ی خریدامون با اوناس. با اینکه کاری به من ندارن.ولی منم نظرم اینه که عروس با خانواده شوهر یکجا نباید باشن

پول ندارن برن مستقل بشن خووووووو

اگه پول نداره برای چی داره ازدواج میکنه خو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
این سری  لباس باز بپوش تا اومدن بزن ب در. شارلاتان بازی

اتفاقا چن بار لباس باز پوشیدم که دیگه حالیشون شه بعدش چن بار در زدن منم خوشحاااال که دیگه فهمیدن ولی بعدش دیگه فراموش شد شدم همون آشو همون کاسه

واي مث مامانم گفتي نه من اصلا جواب نميدم اما خودخوري ميكنم جواباشون طوريه كه از ديد بقيه دلسوزن ...

بیخیال شو گلم

برای خودت شادی ایجاد کن

نذار آزارت بدن

اصلا به حرفاشون اهمیت نده

فکر کن اونا بچه های زیر7سالن وشما یه خانوم عاقل و باشعور

2740
از اون دستگیرا های آپارتمانی خریدم ولی همسرم عوض نمیکنه میگه زشته😕منم میگم زشت کار اوناس ...اون سری ...

عين شوهر من اول ازدواج قول داد مسير ورود و خروجمونو جدا كنه ولي زد زيرش و گفت زشته ناراحت ميشن

شمام باهاش رابطه برقرار نكن بگو استرس دارم نميتونم يهو يكي ميااد داخل

منم همینطور. چند ساله اینجوری هستی؟ برنامه ای ندارین واسه مستقل شدن؟ من خیلی وقته تقریبا ۸ سال

جدی؟تو یه خونه ایید؟ خورد وخوراکتون باهمه؟؟۳سال باهاشونم.. فعلن برنامه ای نداریم ولی کم کم دارم وسایل خونگی میخرم و قایمشون کردم

جدی؟تو یه خونه ایید؟ خورد وخوراکتون باهمه؟؟۳سال باهاشونم.. فعلن برنامه ای نداریم ولی کم کم دارم وسای ...

آره عزیزم‌تو یه خونه

دوتا بچه دارم

یه اتاق ۹ متری بهم دادن

جهیزیه مو استفاده نکردم بسته ست همه ش زیر زمین اینجا و خونه ی مامانمه.

ایشالا به زودی مستقل شی

دلايل زيادي داره ولي معمولا ادمايي كه عاقل باهوش با سياست بي حاشيه و كلا ادم نرماليه از هر لحاظ ميد ...

ببين طرف نرماله

بقيه نرمال نيستن كه

همه مث هم نيستن

زمانيكه توجايگاه عروس نزديكشون ميشيني

بحث فرق ميكنه

سطح انتظارات بالا ميرسه

درست دارن توهرشرايطي پيششون باشي

از گل كمتر نميخوان بشنون

ي ادم همراه و همدل ميخوان كه

اونا رو درك كنه

ولي ايا فكراينو ميكنن 

اين طرفم درگيرياي خودشو داره؟؟؟

اينه كه ميگيم نزديك بودن سخته

ببین دستگیره آپارتمانی احتیاج نیس از این قفل های زنجیر دار بگیر برای پشت در 

آره راس میگیا اینام خوبه😉😉😉😉البته اگه بازش نکنه این شوهرساده ی من....آخه میدونی از چی حرصم میگیره به خانوادش که میرسه میشه بچه دو ساله اونقد ساده که نگو ولی به من که میرسه همه چی دون میشه

من یکی از شرطام همینه ک مستقل زندگی کنم تاحالا هرکس اومده قبول کرده اما خوب فعلا ب نتیجه ای نرسیدیم 

من هیچوقت قبول نمیکنم مگر اینک بدونم طرفم هیچ جوره بی کار نمیمونه همش در حال تلاشه از فکر و خلاقیتش و مهارتش استفاده میکنه ادم موفقیه در این صورت راضی میشم درحد ۶ماه تا۱سال زندگی کنم بیشتر نه اونم فقط برا اینک بتونه تو این مدت پولی دست و پا کنه حداقل خونه رهن کنه 

اخه دیدم مادرشوهر خواهرم باهاش چیکا کرد درس عبرت شده برام حتی اگ قبول کنم در حد همون ۱سال ب قول دوستمون میخم میکوبم 

جدی؟تو یه خونه ایید؟ خورد وخوراکتون باهمه؟؟۳سال باهاشونم.. فعلن برنامه ای نداریم ولی کم کم دارم وسای ...

آره خورد و خوراکم با همه.

شوهرم هیچوقت نذاشت جدا کنیم خوراکمونو که این خییییلی عذابم داده انگار همیشه مهمونی هستم

یه مهمونی طولانی و کسل کننده و تموم نشدنی

البته قراره یه خونه بخره شوهرم

چون با دوتا بچه واقعا سخته اینجا برام.

بعد ۸ سال اعصابمم از دست دادم.

2706