2737
2739
عنوان

چرا میرید طبقه بالای مادرشوهر زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاخره از دل خوششون نبوده ک رفتن خونه بالایی مادرشوهر 

حتما دلیل قانع کننده ای برا خودشون داشتن 

وگرنه کسی خوشش نمیاد. امار حمام کردنشو مادرشوهر داشته باشه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

من طبقه بالای مادر شوهرمم.البته سه ساله که مادرشوهرم فوت شده پدر شوهرم یه زن دیگه گرفته.خیلی کم همو میبینیم.شاید ده روز یه بار.اصلا باهم دیگه کاری نداریم.شوهرمن اون موقع عقل نداشت با داداشش اون موقع کلی پول خرج کردن طبقه بالا رو ساختن.ولی الان پشیمونه

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
2731

وقتی تک پسرو تک دختره تنها نمیتونه بمونه که ساید یه لیوان اب خواست مریض شد اتفاقی افتاد دورازجون 😯 خب دخترش عروس شده اختیارش دسته غریبه اس نمیتونه بیاد وره دله مامانش که مادره پسر بزرگ کرده زحمت کشیده کرده اقا حالا وظیفمه خدمتشو کنم دعای خیرش پشت سرمونه و ضامن خوشبختی 

من همسرم خودش آپارتمان داره ولی بالا طبقه خونشون رو ساخته بریم اونجا زندگی کنیم یه مدت بخاطر این که مادرش تنها هست پدر نداره و از بچگی تنهایی بزرگش کرده میخواد معرفت خرج بده و مادرش رو رها نکنه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740

وا چی میشه مگه؟داداش من تک پسره قراره وقتی زن گرفت طبقه بالای خونه بابام زندگی کنه. اون طبقه رو هم زده به نامش. کلی هم پولشه. 

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

وقتی اولش نادونی و عقل تجربه الانتو نداری

و اون لحظه ب این فکر میکنی اجاره ندی کمک میشه ب زندگیت

ولی الان میفهمی همش خریت محض بوده و جوونیت حروم جر و بحث شده

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
علامت سوال اخر اضافی بود

الان شما میخواین با مادر شوهرتون تو یه ساختمان زندگی کنید که این تاپیک رومطرح کردین یا چی 

ولی یه جواب به کل سوالاتون روانشناسان یه سسری اصول رو بیان میکنند که میگن درسته ولی هر کسی به یه دلایلی که بیشترشون منطقی از اون قواعد نمی تون طبعیت کنند 

2706