2737
2734
عنوان

خانومای توی بارداری نباید کار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 30 پست

من روتمیزی حساسم....کارامومیکنم

..غذام درست میکنم....نکنم که همه جابهم میریزه...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی تحرکت بیشتر باشه راحتتر زایمان میکنی. 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2731
2738

بخدامن هفت ماهمه ازاولم همه ی کاراموخودم کردم نشدیبارمادرشوهرم ک طبقه پایینه بیادکاری برام لکنه حتی وقتی ک ویارداشتم نمیتونستم غذابپزم بخورم یبارغذانیورد برام عیدم خودم خونه تکونی کردم

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

والله منم تو بچه اولم، فقط استراحت میکردم میترسیدم بچه یه چیزیش بشه

الان 1ونیم سالشه، باردارم 7ماهمه تقریبا، هم بچه نگه داشتم هم مهمونی دادم هم کارای خونه و ......

خداروشکر حالمم خوبه

نگران نباش، کم کم کار کن.

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم

من ماه اول سی نفر مهمون داشتم خودم یه نفره کلی هم پدیرایی کردم.الان هم 12هفته م تموم شده فردا میرم سفر دکترم گفت مشکلی نداره برو..کارای خونمو یکی دوهفته چون جفتم پایین بود انجام ندادم الانم که رفته بالا دیگ دکترم گفت شروع کن کاراتو خودت انجام بدی 

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
2706