2733
2739
عنوان

بچه ها واقعا کار دنیا ببین

524 بازدید | 51 پست

پدر شوهرم  وقتی شوهرم بچه بوده رفته زن گرفته و مادر شوهرم با ۶ تا بچه تنها گذاشته رفته یک شهر دیگه زندگی کرده و سراغ راخارج بچه اش نداده و اصلا دیدنشان نیامده تا زمان ازدواج ما که بابام گفت پدرشان باید باشه شوهرم آدرس پدرش  پیدا کرد و برا مراسم خواستگاری آوردش ...۱۲ سال از اون وقت گذشت ما زمان عروسی دعوتش کردیم نیومد و برا هیچ کدوم از بچه هاش حتی یک کادو ناقابل نداد  بچه ها این زنش فرستاد دانشگاه دامادش کرد ...حالا امروز عمه شوهرم زنگ زده به شوهرم که بابات میخواد عمل کنه دفترچه بیمه براش بگیر از اداره خودت آخه این عمه چی فکر میکنه 

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

هیچی عمه شعورش کمه😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

کار دنیا یا کار عمه ؟ 🤔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم هیییییچ وقت نمیبخشمش..هیچ وقت..گدایی هم کنه دستشو نمیگیرم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
پرو اینقدر عصبانیم از دستش

خداراشکر منم ۶ ساله بود دخترم جدا شدم الان ۱۱ سالسه خودم کار کردمو و دخترمو تنها بزرگ کردم باباشم زن گرفت ب پدرش گفتم بجمو بزرگ می کنم زمستون میگدره سیاهیش ب طاق می مونه 😭😭😭

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
2706