2737
2739
عنوان

دخترای مجرد

219 بازدید | 20 پست

البته اونایی که دوست پسر دارن 

شده صفحات مجازی که توشون فعالید رو بگن رمزشو بده🤔🤔🤔

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️

دوس پسرم نیس داریم اشنا میشویم ولی نه تاحالا اصلا نگفته زمز بده یا نگفته کیو فالو کردی یا نگفته با کی حرف میزنی منم به اون نگفتم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دوس پسرم نیس داریم اشنا میشویم ولی نه تاحالا اصلا نگفته زمز بده یا نگفته کیو فالو کردی یا نگفته با ک ...

اولشه حالا😂

من خواهر زادم همه چيووووووو به دوست پسرش ميده من ميگممممم اشتباهه گوش نميده حتي چك كردن گوشي ام زشته ...

دیگه چک کردن گوشی زشته 

ولی دوره بدی شده باید گاهی حق داد به پسرا و دخترا 

2740
اولشه حالا😂

نمیدونم ولی هروقت هرچی پرسیدم راستشو گفته بااینکه مثلا بحثمون هم میشده .فک نکنم اگه بش بگم گوشیو بده ببینم چیزی بگه.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
نمیدونم ولی هروقت هرچی پرسیدم راستشو گفته بااینکه مثلا بحثمون هم میشده .فک نکنم اگه بش بگم گوشیو بده ...

خوبه عزیزم 

ان شاالله مال هم باشید❤

دیگه چک کردن گوشی زشته  ولی دوره بدی شده باید گاهی حق داد به پسرا و دخترا

نه اصلا مسىله حق ني يه حقيقتي بگم بهت ببين وقتي كسي خيانت كنه خودش ميبازه  اعتماد كردن اشتباه ني نشون ميده اون شخص لياقت  اعتمادو نداره خيانت ديدي  رو به روش كه نشستي پاشو برو بيرون درم ببند بابا😂خيلي راحته اصلا نگران بي اعتمادي نباش

2706