2733
2739
عنوان

تولد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😄فکر خوبیه برا سالگرد گناه دارم خو همش پشت هم😖

اره عزیزم من اولین سال شوهرم شام برد بیرون منم براش یه ادکلن خریدم،دومیش هم تو خونه گرفتم با دوستامون،حالا توام چون پشت سر همه کادو نخر واسه سالگرد ازدواج به شوهرت پیشنهار بده برید بیرون دوتایی کلی خوشبگذرونید

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
واقعا نمیدونم عکس العملش چی میتونه باشه

خوبه دیگه سوپرایز میشه حالا یه کادوی کوچیکم میتونی بخری اگه دیدی خوشش نیومده بگو این اصلیه اگه خوشش هم اومده بود بزارش برا سالگرد ازدواج

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
2728

يه جايي از قبل هماهنگ كن اما نگو بهش بگو به محض ورودتون موزيك تولد براش بزارن با ميز تزيين شده و اين چيزها تازه سعي كن تو راه يكم بي محلشم كني يعني هيچ خبر خاصي نيست ،يدفعه شوكه ميشه ،كادو كه من نميتونم براي شوهرم بخرم زير دو تومن نيست خواسته هاش منم تا يه چيزي خودش ميخوره براي خودش ميگم اينم از طرف من اخه به من اونقدر پول نميده كه بتونم كأدوية گرون براش بخرم ارزونم ميخورم بهش بر ميخوره 😔😔😔😔گير كي افتادم خدايي

يه جايي از قبل هماهنگ كن اما نگو بهش بگو به محض ورودتون موزيك تولد براش بزارن با ميز تزيين شده و اين ...

عزیزم ولش کن خودت باید راضی باشی همین که تو فکرشی خیلیه پول بده بهت که بتونی راضیش کنی خودتو اصلاا ناراحت نکن والا میدونی شوهرم اصلا تو عمرش تولد نداشته از وقتی من اومدم توزندگیش هرسال براش تولدمیگیرم منم در حد وسعم میگیرم قبلا شاید زیر 100بود ولی امسال پس اندازمو گذاشتم واسش دیگه

شوهرمنم همينطور من براش تولد گرفتم چند سال و مدلاي مختلف سورپرايزش كردم  ، ديگه قيد كادو دادن و زدم ،شماهم ببين شوهرت چي نياز داره بعضي كادوهاي كاربردي و مردا خيلي دوست دارن ريش تراش حوله تن پوش صندل ست لوازم بهداشتي و اين چيزها انشالله هميشه زندگيتون پابرجا باشه و شادي توش موج بزنه خوشبخت باشيد سالگي ازدواجتم تبريك ميگم بهت 🥰🥰🥰🥰🥰

2738