2733
2734
عنوان

تولد شوهرم

195 بازدید | 23 پست

سلام چن روز دیگه تولده شوهرمه نمیدونم چیکارکنم هدیه هم نگرفتم بنظرتون غذا چی درست کنم؟فقط خودمونیم نمیخوام کسیو دعوت کنم امروز میرم براش کیک سفارش میدم ژله هم یه روز قبل درست میکنم غذا و هدیه نمیدونم چیکارکنم لطفا اگه پیشنهادی دارین بگین ممنون هدیه درحد500 اینا میتونم بگیرم چون چن روز بعدشم سالگرد ازدواجمونه😖بنظرتون واسه تولدش هدیه بهتری بخرم یا سالگرد ازدواجمون؟کمممککککک

دو تا یکی کن

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوتاپول رو بزار رو هم یه کادوی عالی بگیر

غذاهم اونی که دوس داره رو بپز

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من که با یه شاخه گل رز و یه نامه سرو ته همه چی و هم میارم😁

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

واسه تولدش هم بخر

غذایی که دوست داره درست کن

قشنگ تدارک ببین 

سالاد و سوپ سبزی خورشت برنج ژله 

ادکلن بگیر 

یا چیزی که الان احتیاج داره

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2740

سالگرد ازدواجتون برید بیرون بدون کادو و خوشبگذرونید،،تولدشم برو واسش لباسی که نیاز داره بخر با کفش تابستونی و عطر این جور چیزا که به درد بخوره،،غذا هم ببین غذای مورد علاقش چیه درست کن براش خودتم خوشگل موشگل کن😁😍😜

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
کادو چی بگیرم بنظرت؟

سلیقه ایه من تا حالا برلی شوهرم بالای 100 کادو نگرفتم چون علایقش همه زیر 100 هستن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خخخ خوشبحالت نمیتونم من😁

تونستن نمیخواد یه نامه بنویس تولدشو تریک بگو کلی هم قربون صدقش برو یا یه دسته گل بفرس محل کارش