2733
2739
عنوان

دوروز رفتم خونه مادرم تحمل نکردن...

605 بازدید | 34 پست

شوهرم شنبه صبح رفت سفر کاری منو گذاشت خونه مادرم یکشنبه شب برگشت تو این دوروز مامانمو داداشم اینقد قیافه گرفتن خسته شدم پدرم فوت شده مامانم تنهاست با داداش کوچیکه..پسرم دوسال و سه ماهشه تا ببچاره یه ذره شیطنت میکرد قیافه مامانم عوض میشد ...پسرم حوصلش سر میرفت داداشم یه دستشو نمیگرفت ببره یه دور بزنن دل بچه باز شه...حالا من از عیده با شوهرم اختلاف داریم شوهرم با خانوادم قطع رابطس و منم با خانواده اون...چندین بار خواستم قید همه چیو بزنم قهر برم خونه مامانم حالا با این جریانا والا اگه قهر کنم فکر نکنم دوروز منو و بچه رو تحمل کنن داداش بزرگم بنده خدا میگفتا...بمون خونت تحمل کن تا بوقتش من میگفتم چرت میگه....الان از یکشنبه که شوهرم اومد دنبالم داداش کوچیکه خودبخود قهر کرده..جواب تلفنمو نمیده...مامانمم یه جور یه جوره😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه از داداش کوچیکه خواستم هوا گرمه منو با ماشین تا یه جایی ببره گفت به من چه و رفت بیرون خودش...منم ناراحت شدم به مامانم گفتم خان داداش راست میگه که شما دوروزم منو تحمل نمیکنید...فکرکنم مامانم گذاشته کف دسته داداش کوچیکه که قهر کرده....

مامانه من که دنیامه و خیلی همو دوس داریم ولی میدونم مشکلی برام پیش بیاد باید خودم پولو خونه داشته باشم وگرنه سر عصبانیت سر کوفت میزنه دعوامون میشه در کل باید به فکر خودمون باشیم با وجود اینکه من تک فرزندم 

2738

منم خواهرم زیاد میمونه خونمون بدم میاد😁کلا ازش فراریم .چون اخلاقاش خیلییی بده خودش ولی فکر میکنه خیلی خوبه.شاید شما هم یه اخلاق بدی داری یه کاری میکنی که اذیتشون میکنه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خب از مادرت میپرسیدی که مشکلی پیش اومده؟ چرا رمز و راز تولید میکنی؟ چرا شوهر میکنین مادر غریبه میشه؟ ...

متاسفانه مامان من یه اخلاق بدی که داره حرف میبره میاره شش تا بچه ایم خدا شاهده مامانم با همین اخلاقش همه رو لز هم متفرق کرده

2706