2737
2739
عنوان

متاهلا میشه بیاین

460 بازدید | 52 پست

سلام وقتی شوهرتون سرکار هست وبهتون زنگ میزنه راجع به چی حرف میزنید من حس میکنم مکالمه خاصی نداریم جز حالت چطوره بچه ها چطورن دیگه چه خبر بعدم خداحافظ

خیلی بدم میاد زنگ میزنه میگه چه خبر دیگه چه خبر😐😑

خودم که اصلا زنگ نمیزنم اون یکبار زنگ میزنه 

اون روز خانم تو برنامه تلویزیونی گفت روزی ۵بار به شوهرم زنگ میزنم دلم براش تنگ میشه 😯

راستی ما ده ساله ازدواج کردیم البته از اولم همینطوری بودیم 

والا ما اصلا شوهرامون زنگ نمیزنه

زنگم میزنیم ج نمیده

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

ریز و درشت رو برای هم تعریف میکنیم و چرت و پرت میگیم میخندیم و برنامه میزاریم برای شب ک کجا بریم چه فیلمی ببینیم و شام چی گذاشتم یا بزارم یا هم تو فاز عشقولی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما مدام اس میدیم. حرفای عاشقونه. چش نخوریم دعوا نکنیم صلوات

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

روزی 5بار هیج مردی خوشش نمیاد بهش زنگ بزنی.چرت پرت گفته.داداشام که اگه زنشون زیاد زنگ بزنه قهر میکنن شوهرمم همینطور.روزی یه بار کلت زنگ میزنم اینم بیشتر کار و سفارش دارم خیلیم با هم خوبیم

2738

روزی پنج بار ب شوهرش زنگ میزنه؟؟!! یاد فیلم هیولا افتادم همش الکی پشت تلفن میگفت منم دوست دارم 😂😂

من اصلا مکالمه تلفنی و نیاز نمیبینم وقتی شوهرت صبح میره ظهر میاد ادم زنگ بزنه چی بگه 

من و شوهرم خیلی همو دوس داریم برا همم میمیریم ولی تا حالا وقتی سرکار بوده من الکی بهش زنگ نزدم

مکالمه ما اینه 

الو سلام خوبی خوبم نون و ...سر راه بگیر تمام

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
شما اول راهی احتمالا 

۲ ساله عروسی کردم. دیگع نمیدونم اخر راه کجاس😑😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

همسرم سه چهار بار زنگ میزنه وقتی میره سر کار و هربار در باره اینکه اون ساعاتم چطور گذشت حرف میزنه

خودشم تعریف میکنه که چکار میکنه و چقدر کارش سبک یا سنگینه

و ازم خواهش میکنه لوس حرف بزنم

و ازش میپرسم کی تموم میشه کارش

و میگه بیرون نرفتی؟  نمیخوای بری یه دوری بزنی

و بعدشم اگر من سر کار باشم قرار میذاریم اون بیاد پیشم

اگرم سر کار نباشم میرم تا دم در محل کارش تا باهم برگردیم

اخرشم میگه که نصیحتی نداری برام!؟  اخه من با زبون و لحن شوخی نصیحتای مسخره میکنم  خوشش میاد😁

مثلا میگم پسرمممم!!؟؟  همیشه به زنت محبت کن🙄✋میدونم لوسه اما اون کلی میخنده

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
کارشوهرت آزاده؟

نه عزیزم حسابدار یه شرکته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706