2737
2734

نو پلانت جیه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نورپلانت چند تا کپسول زیر پوست کاشته میشه؛تا ۳-۴سال باردار نمیشیم

جدی نشنیده بود🤔🤔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
سلام تنورپلانت دیگه از رده روشهای پیشگیری خارج سده و تو درمانگاهها دیگه انجام نمیشه.سعی کن قرص هم‌نخ ...

سلام

عه چرا؟!

کاندوم استفاده میکنم

ولی ریسکش زیاده

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2738

یکی میشناسم تقریبا بیست سال پیش چنین کاری انجام داده بعد چند سال کپسول تو بدنش گم شده و دیگه پریود نشده .الان چند ساله ماهی یه بار خون میده وچند جور مریضی گرفته .....حداقل قرص بخور

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
ما چتدسال طبیعی جلوگیری کردیم. تو میگی طبیعی ریسکش زیاده هنوز خخ

طبیعی جلوگیری حساب نمیاد ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706