2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دفتر دارم جملاتی که میخونم و جالب هست از نظرمو توش می نویسم. اینم توش هست. فک کنم تو متن اصلیش نوشته کتاب علم رو بگیرید و انجیل دستشون بدید 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

موافقم 

و متاسفانه شیر عسل خانم ، زنان ما رو افکار خودشون محدود کرده 

تو هر تاپیک میری نگران باردار شدن قبل جاری اونم پسر دار شدنن 

درباره خواهر شوهر و مادر شوهر مادام فکرشون مشغوله 

کتک میخورن و تو زندگی میمونن

2738
متاسفانه خانم ها حوصله خوندن یک متن چند خطی رو هم ندارن فقط دنبال حاشیه هستن

چند تا تاپیک قبل خانم نوشته چون رفتم خونه یکی مهمونی و غذا از فریز در آورد دیگه نمیرم 

تا چه حدددددد افکار ابتدایی 

تا چه حدددد انسان خودشو تنزل میده

یه دفتر دارم جملاتی که میخونم و جالب هست از نظرمو توش می نویسم. اینم توش هست. فک کنم تو متن اصلیش نو ...

اون بخش مهم نیست

مهم اینه که الان میان بازدید میکنن حتی زحمت نمیدن به خودشون یک دقیقه مطالعه کنن ببینن چی نوشته......

متاسفانه اگه قرار باشه به یک جامعه ضربه زد باید از راه زنان و مادران وارد شد که تو جامعه ما این اتفاق افتاده

یه زن باید اونقد برای خودش ارزش قائل شه که مرد جرات و جسارت این مدل رفتارا که تو نی نی سایت میشنوم رو به خودش نده 

اوتقد باید متین و محترم باشه که همه بهش احترام بزارن حتی اگه مادر شوهر یا خواهر شوهر درک و فهم اندکی داشته باشن از رفتار ماس که تعیین میشه تا کجا وارد حریم ما شن

باورت میشه با اینکه یه زن هستم گاهی میگم خدایا آخه چطور همسراشون اینا رو تحمل میکنن

الان هرچی بگم میشه توهین

بهتره دهن‌م بسته باشه

نه بلد هستیم با شوهر و خانواده ش چطوری رفتار کنیم

نه برای تربیت بچه وقت میزاریم و مطالعه میکنیم

درعوض رنگ مو   و تتو رو همه خوب بلدیم

2706