2733
2734

امروز تولدمه دیروز خواهرم زنگ زد که شوهر خواهرم گفته امروز بیان خونه من مثلا منو سوپرایز کنن 

حالا شوهر خواهرم تازه اومده تو خانواده ما 

هفته پیش همچین روزی عروسیشون بود خواهرم اینا 

منم هنوز ازش رودربایستی دارم میخواد بیاد خونمون منم با شوهرم مشکل دارم میترسم بی محلی کنه، بره بیرون دیر بیاد 

عزیزم نگران نباش خودش ببینه مهمون دارین رفتارش بهتر میشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تولدتم مبارک باشه.عزیزم نمیشه کاریش کرد دیگه بهشم بگی ممکنه بدتر کنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
حالا الان به خواهرم زنگ زدم خیلی سر بسته مشکلم رو بهش گفتم (نمیخواستم ناراحتش کنم)  گفت شوهرش ...

بزار بیان عزیزم توام آماده باش و سنگ تموم بزار شوهرتم رفت بره.بگو کار واجب داشته یا یکی از خونوادش مریض بوده مجبور شده بره و عذرخواهی کن از طرفش

2738
یعنی اگر بی محلی کنه فقط جلوی دامادمون آبروریزی میشه  نمیشه هم گفت نیاین زشته  بنظرتون ز ...

بنظر خودت لج نمیکنه؟اگه هم زنگ میزنی نگو برا سورپرایز کردن تو میان چون ممکنه بهش بربخوره فک کنه منظور داری

یعنی اگر بی محلی کنه فقط جلوی دامادمون آبروریزی میشه  نمیشه هم گفت نیاین زشته  بنظرتون ز ...

اصلا به شوهرت زنگ نزن که نقطه صعف ازت میگیره صرفا یه اس بده بگو.فلانی جان خواهرم اینا میان دوست داری بیا دورهم باشیم 

توذوق خواهرتم نزن بدار بیان دورهم خوش بگذرونین تولدتم مبارک

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
وای شوهرت مثل شوهر منه اونم دقیقا همینجوریه عزیزم آخ ک چقدر درد داره 

میبینه چقدر لج در میارن 😔

من پدرم فوت کرده و برادر هم ندارم

هفته پیش همچین روزی عروسی خواهرم بود با وجود اینکه خیلی دل پری ازش داشتم باهاش خوب بودم و کلی بهش سفارش کردم تو مردونه حواست به مهمونا باشه، تو میزبانی 

آخر سر گذاشت یه ربع مونده به شام اومد و نیم ساعت تو عروسی بود و رفت 

سکه یه پول شدم جلو فامیل هام 

همه سراغ شوهرم رو میگرفتن 

آبروم رو برد 

تولدت مبارک بهش نگو بنظرم بیشتر لج میکنه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من یه شب خواهرم زنگ زد گفت باپدر شوهرمو نامزدم میخواییم بیایم خونتون شوهرمم نمیدونم چش بود گفت من میرم هروقت اینا اومدندو رفتن من میام خونه هرچی التماسش کردم قربون صدقش رفتم گوش نداد ول کرد رفت بیرون اینقدر گریه کردم گفتم الان ابروم میره ولی ده دقیقه بعدش خواهرم زنگ زد گفت نمیتونیم بیایم برای پدرشوهرم اینا مهمون اومده اینقدر خوشحال شدم ک نگو گفتم اگه میومدن ابروم میرفت تازه ساعت نه شب بود من باید چه دروغی میگفتم خیلی این  اخلاقش بده 😭😢

میبینه چقدر لج در میارن 😔 من پدرم فوت کرده و برادر هم ندارم هفته پیش همچین روزی عروسی خواهرم بود ...

شوهر منم وقتی لج کنه به هیچ صراطی مستقیم نیست 

بخدا چندبار تا حالا بابام بحثش شده ابرومو جلو خونواده ام برده بابا م خودش گفت کاش بچه بودی زنده ب گورت میکردم ولی دست این نمیفتادی😭😭