2733
2739
عنوان

دیروز یه اتفاق وحشتناک برام افتاد از جلو چشمم اون ور تر نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 47 پست
ولی مرگ بنظرم خیلی سخته،یماه پیش تو جاده چالوس سرپیچ ماشینمون منحرف شد یهو رفت سمت کوه،جاده هم ترافی ...

وای چه وحشتناک چرامگه سرعتتون بالابود؟؟مام پاییز ازشمال میرفتیم تهران توجاده چالوس دوتاماشین رخ به رخ کرده بودن کشته شده بودن وحشناک بود..خیلی جاده ش خطرناکه هم شلوغ هم دره هم کوه😭😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
وای چه وحشتناک چرامگه سرعتتون بالابود؟؟مام پاییز ازشمال میرفتیم تهران توجاده چالوس دوتاماشین رخ به ر ...

تعطیلات خردادکه چالوسو یه طرفه کرده بودن گفتیم ماشین نمیاد دیگه ازاون دست،صدتابودسرعتمون،ازبالای تونل اب میریخت داخل بعد ازتونل اومدیم بیرون یهو اینجوری شد نمیدونم که لیزخوردیم بخاطر خیس بودن لاستیک یا کنترل ماشین خارج شدازدستمون جاده هم شلوغ خودشم یه پیچ وحشتناکی بود فقط گفتم خدایا به خواهرم رحم کن😔اونروز دوباربلا ردکردیم یبارم یهو یکی پیچید جلومون نگرفته بود اونورتصادف میکردیم 😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعطیلات خردادکه چالوسو یه طرفه کرده بودن گفتیم ماشین نمیاد دیگه ازاون دست،صدتابودسرعتمون،ازبالای تون ...

بخیــر گذشته..همیشه توماشین میشینی ایه الکرسی یادت نره حتمابخون..

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆