2726

سلام.دیروز من رفتم بیمارستان ملاقات کسی موقع برگشت توی حیاط بیمارستان یه جوونی فوت شده بود مادرش خیلییی بی قراری میکرد بعد دقیقااا همین لحظه ها من اونجا وایستاده بودم فقط فریاد زد روشو بردار پسر من داماده بعد فقط ملافه رو برداشتن دقیقا من رخ به رخ شدم با اون جوون چه جوانی هم بود انگاری خوابیده بوده اصلا اون لحظه نمیتونستم به خودم حرکت بدم بعد چند دقیقه راه رفتم اما حالم خیلیی بد شده اصلا یه لحظه هم قیافه اش از جلو چشام اون ور نمیره 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیشب همش میخواستم فکر خودمو پرت کنم به چیزای دیگه اما نمیشد تا صبح بیدار بودم و بهش فکر میکردم تا حالا نشده بود یه آدم فوت شده رو ببینم این اولین بارم بود نمیدونم شاید شوکه شدم یا ترسیدم 

انقدر هم پسر خوشگلی بود که حد نداشت تقریبا همسن خودم میشد به۲۷ساله میخورد شایدم جوان تر اما ریش و سیبل داشت اما تمییز و مرتب بود 

منم مرگ و خواکسپاری بچه رو دیدم ، تو غسالخونه پوشک رو در آوردن و شستنش، مرده شوره یه خانم بود هی بچرو نوازش می‌کرد و آروم میشستش.... مادرش هم بیمارستان بود و بش نگفته بودن بچت مرده ... هیهات بود☹️

خب چراوایسادی نگاش کردی 

نمیدونم اصلا شوکه شدم انگاری نمیتونستم خودمو جمع کنم و راه برم فقط میخ کوب بودم تو صورت پسره 

منم مرگ و خواکسپاری بچه رو دیدم ، تو غسالخونه پوشک رو در آوردن و شستنش، مرده شوره یه خانم بود هی بچر ...

خیلیی سخته ..عمر دست خداس ولی فریادهای دیروز  مادر این پسر رو من دیدم میگم به جای اینکه بچه بمیره مادر بمیره بهتره

انقدر هم پسر خوشگلی بود که حد نداشت تقریبا همسن خودم میشد به۲۷ساله میخورد شایدم جوان تر اما ریش و سی ...

خدابیامرزتش..همینطوره میت ببینی تاچندروز ملکه ذهنته..بروبیرون بگردبازاربرو تفریح برو یادت میره خوب میشی..منم اگه تصادف ببینم تاچندهفته توشوکم اولش که لرزه به بدنم میوفته

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
2706