2733
2739
عنوان

بهترین قدمی ک تو زندگیتون برداشتین چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 51 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به ترتیب 

ازدواج با همسرم

تعییر رشته دانشگام

عصویت در کتابخانه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731

تو اوج افسردگی یه روز تصمیم گرفتم برم ثبت نام کنمو ادامه تحصیل بدم چون زود ازدواج کردم و زود بچه دار شدم دبیرستان رو تموم نکرده بودم الان ترم اخر کارشناسی میکروبیولوژی هستم و کلاس زبان میرم + رقص ، والیبال، بدنسازی به احتمال زیاد اسب سواری هم برم در هفته های اینده 

اینارو گفتم که هرکی افسرده بود و خوند یکم انرژی بگیره برای تغییر☺️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عاشقتم.حیف اینستا ندارم  الان تو شرایط سختی هستم باید صبوری زیاد بخرج بدم و از نفریحاتم بگذرم. ...

ببین باید عشق به کتابخوندن داشته باشی من کتاب نمیخرم ولی تموم کتابخونه های شهرمونو عضوم... پسرم سه سالشه.. نمیگم تموم کتاب های کتابخونه هارو خوندم ولی سعیمو میکنم ماهانه 3 تا کتاب بخونم گاهی بیشتر...  من ادبیات کلاسیک و رملن کلاسیک میخونم... روانشناسی میخونم... شبا با چراغ گوشی موبایلم... همسرم همیشه میگه تو معتادی... کتابم همیشه باهامه همه بهم میخندن ولی من همراهم دارم هرجا بتونم یه نگاهی بندازم.... کتاب خوندن زندگی ادمو عوض میکنه... ایرانی و رمان : کلیدر... جای خالی سلوچ... اتش بدون دود... چشمهایش...  چراغ هارو من خاموش میکنم و.... 

خارجی و رمان زیاااد خوندم :مردی به نام اوه... بیگانه... قلعه حیوانات... بلندی های بادگیر... روزی که زندگی کردنداموختم... 1984...  جز از کل...  

2740
تو اوج افسردگی یه روز تصمیم گرفتم برم ثبت نام کنمو ادامه تحصیل بدم چون زود ازدواج کردم و زود بچه دار ...

چجور کلاس زبانی میری.؟ کجا زندگی میکنی عزیزم بهت تبریک میگم بهد افتخار میکنم

ببین باید عشق به کتابخوندن داشته باشی من کتاب نمیخرم ولی تموم کتابخونه های شهرمونو عضوم... پسرم سه س ...

مرسی عزیز جان رمان ک اصلا تا حالا نخوندم و ب فازم نمیخوره.الان دیدم بچه داری منم بچع دارم ی سال از بچت بزرگتره . لطفا کتابی معرفی کن ک صبر بچه داریمو زیاد کن

همچنین ی کتاب برای تربیت بچه هایی همسنای بچه خودمون

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
چجور کلاس زبانی میری.؟ کجا زندگی میکنی عزیزم بهت تبریک میگم بهد افتخار میکنم

برای مکالمه میرم 

چندسال هس قم زندگی میکنم 

ممنونم گلم خودمم افتخار میکنم😁

کلا تو فامیل شوهرم همه میگن خیلی اراده داری با دوتا بچه تو شهر غریب این همه کار انجام دادی 

منم مثل شما عاشق کتابم ☺️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
مرسی عزیز جان رمان ک اصلا تا حالا نخوندم و ب فازم نمیخوره.الان دیدم بچه داری منم بچع دارم ی سال از ب ...

دکتر گاربر یه کتاب داره به نام تربیت کودک 2 ساله تا 12 ساله من واقعا کتابشو دوست دارم.... مادرکافی جوفراست هم خوبه ولی به درد سن بچه هامون نمیخوره الان.... اما کتاب روانشناسی برای نظم زندگی بخوای و روحیت اثرمرکب دکتر وین دایر

برای مکالمه میرم  چندسال هس قم زندگی میکنم  ممنونم گلم خودمم افتخار میکنم😁 کلا تو فامی ...

خیای خوبه منم  تو رشد شخصیم ادم پیگیری هستم الانم بعد سالها که مهندسیمو گرفتم امسال ارشد شرکت کردم و میخوام ادامه تحصیل بدم... و یکی از دغدغه هام خوندن زبانه و هنوز راه مورد علاقمو پیدا نکردم 

بچت چند سالشه

۱۷ و ۱۲ 

2706