2737
2734
خب وقتی پشیمون شدم یعنی راه جبرانی نیست؟؟ حقم نیست یه فرصت دیگه بهم بده

از خودش بپرس

شاید فک میکنه نباید بهت حق بده یا فک میکنه به اندازه کافی بهت فرصت داده

اینارو میگم چون شرایط مشابه شمارو داشتم خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرجنگ داشتم😭😭😭نه اون....نه مطمئنم باکسی نیست...اگه میخواست به قول خودت تواین دوسال به یه نفردی ...

عزیزم براساس تجربه ای که دارم بهت خواهرانه  توصیه میکنم ازفکرش بیا بیرون ولش کن انقد درگیرش نشو که ارزش ندارن .عزیزم ازکجا میدونی با کسی نیس مگه ازصبح تاشب پیش توعه شاید بایه اکانت دیگه توتلگرام و اینستا واینا هزارتا موردداشته باشه به مردا راحت اطمینان نکن لطفا 

شما ک اینقد شناخت کامل از این عشقت داشتی  چرا همش تو جنگ و دعوا بودی  شما ک اینقد میشناس ...

فکرمیکردم میمونه هیچوقت رفتنی نیست صدبار اینجوری پیش اومده بود اما باز،برگشت...اما این بار کوتاه نمیاد ...والانم که نبودنش طولانی شده من به اشتباهاتم بیشتر پی بردم فهمیدم که کلا همه رفتارهام غلط،بوده ..نمیدونم به نظرم یکی دوماه زنگش نزنم بهتره بزارم توخودش باشه مثل این افسرده ها شده😭😭😭😭😭من باعث این حالشم

2728
چرانمیتونم ریپلای کنن😭 نظرم ثبت نمیشه  قسم میخورم باهیج کسی نیست اینا مطمئنم همه مثل هم نیس ...

عزیزم توفقط حرف خودتومیزنی،چون عاشقی،من متاهلم مردومیفهمم،ازش دورباش،یک ماه حداقل،گوشیتوحتی خاموش کن،اصلابهش فکرنکن،تنهاراهش همینه،فک می‌کنی الان اون بگه اشکالی ندارد بازباهاش باشی تمومه ،نه عزیزم این عشق نیست،سرافکندگیه،غرور داشته باش

از خودش بپرس شاید فک میکنه نباید بهت حق بده یا فک میکنه به اندازه کافی بهت فرصت داده اینارو میگم چ ...

اره دقیقا همین هارا بهم گفته ولی نمیتونه بفهمه که واقعا میخوام تغیرکنم

فکرمیکردم میمونه هیچوقت رفتنی نیست صدبار اینجوری پیش اومده بود اما باز،برگشت...اما این بار کوتاه نمی ...

اگه بخادت ب ۲ ماه نمیکشه 

تا ۱۰ روز آینده مشخص میشع 

چون ابراز پشیمونی کردی و مطمئنه دوسش داری 

فقط رفتارات اشتباه بوده 

از خدا بخواه بهترین اتفاق برات بیفته 

شاید خیرت تو رفتن این پسر 

فارس. وراوی...❤❤❤
2738
توچندماه صبرکردی؟خودش برگشت یاتوباز،زنگ زدی؟

من الان دوماه گذشته وهیچکدوم زنگ نزدیم ۴ماه دیگه دادگاه داریم...ولی درکل میگم اونی که باید نازکنی تویی نه اون....بگو منو نمیخوای هری....بخدا الان دوستین اینطوریه بعدا بدترمیشه مثل من خودتو گرفتارنکن

عزیزم براساس تجربه ای که دارم بهت خواهرانه  توصیه میکنم ازفکرش بیا بیرون ولش کن انقد درگیرش نشو ...

گلم مطمئنم باکسی نیست...مثل خودمع نمیتونه به کسی دیگه حتی فکرکنه...تنهاراه کارش صبرکردنه😔

اگه بخادت ب ۲ ماه نمیکشه  تا ۱۰ روز آینده مشخص میشع  چون ابراز پشیمونی کردی و مطمئنه دوس ...

پس تاشهریور صبرمیکنم 

اگه دوسم داشته باشه برمیگرده نه؟

اگه اونم مثل این دوستان فکرکنه که رفتم باکسی دیگه چی؟

من الان دوماه گذشته وهیچکدوم زنگ نزدیم ۴ماه دیگه دادگاه داریم...ولی درکل میگم اونی که باید نازکنی تو ...

مگه دوست نداشتین همدیگه را؟

سخته چقدر جدایی😭😭

کاش باهم خوب بشین 

مگه دوست نداشتین همدیگه را؟ سخته چقدر جدایی😭😭 کاش باهم خوب بشین 

میگم که همش بهش زنگ زدم ازخودش دراومد الان تنهاکاری که ممکنه باعث بشه این رابطه برگرده سرسنگین بودن وبی محلیه

2706