2733
2739

خانوما تورو خدا بگید چقدر منتظر موندین و با چه دارویی باردار شدن 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
سه سال و با متفورمین و لترزول

ایشالا به سلامتی فارق شی چند وقت دارو مصرف کردی

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا به سلامتی فارق شی چند وقت دارو مصرف کردی

ممنونم عزیزم یکسال متفورمین و یک دوره لترزول و متفور رو باهم خوردم ک بعدش باردارشدم

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
ممنونم عزیزم یکسال متفورمین و یک دوره لترزول و متفور رو باهم خوردم ک بعدش باردارشدم

دکتر دوساله بهم لتروزول نداده این ماه برم بهش بگم شاید داد

2738
نا امید نشو دکتر من میگفت تا یک سال ممکنه باردار نشی بعد بیا دارو بدم که خدا خواست و شد

با این ماه دقیق دو ساله منتظرم

دکتر دوساله بهم لتروزول نداده این ماه برم بهش بگم شاید داد

ب منم هی میگفت تاوقتی باردارشدی متفورمین بخور ولی بهش گفتم فایده نداره اونم لترزول نوشت و ماه اول جواب داد خپاروشکر.توام بگوبنویسه.چندوقته اقدامی

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
ب منم هی میگفت تاوقتی باردارشدی متفورمین بخور ولی بهش گفتم فایده نداره اونم لترزول نوشت و ماه اول جو ...

یک سال و نیم متفورمین خوردم دیگه دو ماهه قطع کردم ۲ ساله منتظرم

چهارماه بعدش با آسپرین و لتروزول و فیتوواژکس و مولتی و یه دو مدل دیگه یادم نیست الان دخترم 37 روزشه. ...

اخییییی عزیزم خدا حفظش کنه چقدر منتظر موندین 

2706