2733
2734

عارضم که مثلا به تازگی یه موتور گرفتم انقدری که با هاش لذت میبرم و کیف میکنم که بعید میدونم کسی از خرید موتور انقدر شنگول بوده باشه :)))

بهتره از کوچکترین چیزایی که دارییم لذت ببریم زندگی خیلی قشنگ تر از اون چیزیه که فکرشو میکنید 

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقایون زندگی رو راحت تر از بانوان میگیرند

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728

مبارک باشه..درست استفاده کن ازش.

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2740

دقیقا منم همینطور هستم حتی از خوردن یک بستنی هم نهایت لذت رو میبریم ، ولی وقتی مادر باشی و چشم بچه کوچیکت آنقدر ورم کنه که اصلا باز نشه دیگه قضیه فرق میکنه😢😢😢

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
دقیقا منم همینطور هستم حتی از خوردن یک بستنی هم نهایت لذت رو میبریم ، ولی وقتی مادر باشی و چشم بچه ک ...

نوزاد و کودک که غالبا ابن اتفاقا میافته براشون مهم اینه که استوار از این برهه هم رد بشین

حالا من قرار بود تا ۳۱ام سرکار باشم و برم خونه کیف کنم اومدم دیدم شیفتهام تایید نشده و تا دوم سرکارم ...

این که خوبه چند روز پشت هم شیفت باشی و بعدش فیری بشی و بتونی استفاده کنی یکمکی خسته کنندس  فقط :)

2706