2737
2734
عنوان

قرص برای درمان عفونت قارچی دختران (توروخدا بیایددددددددددددددددد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این قرصا خیلی خوبه ولی بعد از چندین بار استفاده بدن بهش مقاوم میشه  دیروز راجع ب عفونت قا چی خ ...

اره برا منم مقاوم شده.بیچاره شدم 

دیگه حس ادرار دارم با درد 

کلیه درد گرفتم نمیدونم چیکار کنم

این قرصا خیلی خوبه ولی بعد از چندین بار استفاده بدن بهش مقاوم میشه  دیروز راجع ب عفونت قا چی خ ...

پس چیکار کنم ..من مجردم که نمیشه برم ساکشن :|
دارو ها هم همش واژینالن
:|
درمون نشه بدتر میشه
باید پیشگیری کنن خیلی ها دیدم درمون نمیکنن یا ناقص خاله خودم باکتریایی داشت که به هر دکتری میرفت یه مشت بهش میدادن ولی چون شوهرش قرص رو نمیخورد بیچچاره دائم عفونت داشت ...

2728
اره برا منم مقاوم شده.بیچاره شدم  دیگه حس ادرار دارم با درد  کلیه درد گرفتم نمیدونم چیکا ...

همون ک گفتم من داشتم میمردم ولی فقط واژینال عسل جواب داد و دود عنبر نسا و شستن خودم با سرکه سیب خونگی 

اره برا منم مقاوم شده.بیچاره شدم  دیگه حس ادرار دارم با درد  کلیه درد گرفتم نمیدونم چیکا ...

یعنی بعد از خوب شدنت !؟؟
خلی خیلی دقیق مراقبت میکردی !؟؟
مجردی ؟؟اگ متاهلی چی ؟؟شوهرت مراقبت میکرد!؟؟

2738
یعنی بعد از خوب شدنت !؟؟ خلی خیلی دقیق مراقبت میکردی !؟؟ مجردی ؟؟اگ متاهلی چی ؟؟شوهرت مراقبت میکرد!؟ ...

متاهل .خوب میشه 

فرداش بر میگرده

شوهره هم تمیزه قرص هم میخوره

هر سه روز یک دونه!؟؟؟ جوش شیرین شنیدم یا دیدم یه جایی نوشته بود دقیق نمیدونم ..میگفتن واسه باکتریایی ...

نه خواهش میکنم معمولا فاصله اس ۳ روز در میونه اگه بیماریتون طولانی شده میتونید هر روز به مدت سه روز بعد باید به در میون بشه   جوش شیرین حتما استفاده کنید معجزه میکنه

پس چیکار کنم ..من مجردم که نمیشه برم ساکشن :| دارو ها هم همش واژینالن :| درمون نشه بدتر میشه باید پی ...

بنده خدا خالتوون

ببین اون کاری رو ک گفتم بکن 

منم هم باکتریایی  داشتم ک مجبور شدم ی آمپول آنتی بی تیک بهمراه همسرم بزنم هم قارچی 

کلا تو فصل تابستون ک عرق بدن و رطوبت و گرما زیاده بدتر میشه مخصوصا اون بنده خداهایی ک شاغلن و تا ساعتها لباس تنشونه

همون کاری ک گفتمو بکن

باش ممنون از توضیحت ..برم همون سرکه سفید وعنبر نسارا رو پیدا کنم .
اون قرص رو هم بخرم ..اصلا وقتی ترشح میکنه میخاره مهم تر از همه همش باید لباس عوض کنم :|
|  

2706