2737
2739

دوستم ۳۰ سالشه دیگه از ازدواج ناامید بود که پسرداییش پا پیش گذاشت الان میخوان عقد کنن بعد پسر بسیااار پاک و با اخلاق و با شعوریه تو فامیل همه تعریفش میکنن اصلا اهل دوس دختر نبوده تمام اولین هاش با دوستمه قیافش هم خوبه.

بعد الان شغل هم نداره با اینکه ۲۹ سالشه . حالا برا عقد قراره فقط حلقه بخره دوستم میگه برام اصلا مهم نیس نمیتونه سرویس اینا بخره

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب فرقش واسه شما چیه  وقتی دوستتون راضیه

بستگی داره دیگه نه به نظرم پسری که تا 29 نتونه کار جور کنه به درد نمی خوره هرچند همه چی داشته باشه بی عرضس البته نظر منه به طور کلی

2740

باید ببینیم برای چی نتونسته تا ۲۹ شعلی داشته باشه. اگه من برسم ب اینکه طرف کم عرضه ست یکم تجدیدنظر میکنم. ولی اگه شغل داشت و بی پول بود و پاک بود قطعا جواب مثبت میدادم.

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

یه دختر براش خواستگار اومد پسر پاک بود اما بی پول پدر دختره قبول نکر بعد چند وقت یه پسر دگه خواستگار اومد پول دار بود ولی اخلاق نداشت بابای دختره قبول کرد دختر گفت چرا اون قبلیرومه پاک بود ادم درستی بود قبول نکردی  این که ادم درستی نیست چون پول داره قبول کردی باباش گفت خدا درستش میکنه دختره گفت چه خداییه مه اخلاق اینو درست میتونه بکنه ولی اونو نمیتونه پول دار بکنه به نظر من مهمترین چیز پاکیو درست بودنه ادمه 

2706