2737
2734

ی کانال داریم برای محیط کاریه  بعد من اشتباهی  ی چیزایی رو میخاستم ریپلای کنم  بفرستم  برا یکی فرستادم اون تو سریع پاکش کردم بعضی هاروهم   لغو ارسال زدم الان  برا بقیه هم پاک شده نمیبینن یا فقط برا من پاک شده؟ 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پاک شده

واقعا وای من مردم یعنی  تا پاکشون کنم   ی رمان تو ی جو   خیلی    بد  بود    اونجاهم  فقط برای اطلاع رسانی مشتری ها

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2738
ای ناقلا  راستشو بگو چی فرستادی اشتباهی خودتو لو دادی!!😂

بخدا هیچی   ی رمان  بود منتها خیلی باز بود    اگ ببینن ابروم رفته ب کل

مدل پاک کردنش فرق داره ؛وقتی پاک میکردی باید تیک پاک شدن برای بقیه رو هم میزدی 

اخه تیک  نداره اصلا  فقط   میزنه میخاید  حذف کنید؟!!کاناله اخه منم ادمینشم

قبلش میپرسه که میخوای فقط واسه خودت پاک بشه یا واسه همه؟اگه نپرسیده ممکنه قبلش یکی دیده باشه و اینجو ...

هیچکس ندید  نصفیش لغو ارسال زدم  بقیه  رو پاک کردم  سریع یعنی دیدن؟؟ 

2706