2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بواسیر بیماری است که تقریبا بیش از 75 درصد از بزرگسالان آن را تجربه خواهند کرد. این بیماری با این که از سنین جوانی در بدن اکثر افراد شروع به فعالیت می‌کند اما همه افراد نیاز به درمان خاص یا نیاز به جراحی با لیزر ندارند و می‌توان گفت تنها 5 درصد از افراد مبتلا به بیماری هموروئید نیاز به درمان جراحی دارند. در حال حاضر لیزر هموروئید بهترین و عالی‌ترین روش برای درمان این بیماری است. این روش درمانی هیچگونه عارضه‌ای را برای بیمار به همراه ندارد و بیمار پس از گذشت چند روز می‌تواند فعالیت روزانه خود را از سر گیرد. اگر شما هم به این بیماری دچار هستید و در فکر عمل کردن بواسیر هستید پیشنهاد می‌کنیم این مقاله از وب سایت کلینیک بیتا را مطالعه کنید.

اگر شما هم دچار بیماری هموروئید باشید احتمالا پس از مراجعه به پزشک در صورتی که بیماری شما در مرحله‌های پیشرفته باشد، روش‌های مختلفی برای درمان آن توسط پزشک به شما پیشنهاد خواهد شد. تصمیم گرفتن در رابطه با هر شیوه درمانی به خود شما بستگی دارد که از درجه حساسیت بالایی برخوردار است. این میزان حساسیت زمانی بیشتر خواهد شد که راه درمانی شما تنها به وسیله جراحی یا لیزر باشد. جراحی کردن هموروئید به شیوه سنتی دارای معایب مختلفی از جمله عود کردن مجدد بیمار است.

در مقابل این روش عمل جراحی هموروئید با لیزر است. در این شیوه عمل که در حال حاضر بهترین شیوه عمل است، بدون کمترین درد و خونریزی، عمل شما به راحتی انجام می‌شود. در حالت کلی جراحی هموروئید با لیزر دارای دو شیوه کلی است.

1. جراحی بواسیر با لیزر کم توان
  2. جراحی بواسیر با لیزر پرتوان

من ٢٠ روز پيش درگيرش شدم

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

پماد انتي همروييد از داروخانه بگير بزن خوب ميشي صبح و شب

شيافشم هست اما واسه من تاثيير نداشت

خاكشير هم روزي دو سه بار بخور ك يبوست نگيري ب مشكل بخوري

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2706