2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون خیلی گیر میده بهشون ب خابشون ب غذاخوردنش ب بیرون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 28 پست

گیر با توجه فرق داره

مثلاااا اگه بگه نوشابه نخور این یعنی توجه ولی این نمونه سونوگرافی که گفتی اسمش گیر دادنه 

توجه قشنگه ولی گیر رو مخه

شوهر من تو بارداریم همش میگه ابنکارو کن اونو نخور خب توجه میکنه. اگه یه وقتی گیر بده به خنده و شوخی میگم رو مخ شدیااااا بکش بیرون دیگه😂 بعد بی توجه بهش میشم یه اخمم میکنم حالت مصنوعی دیگه گیرشو ادامه نمیده. اگه ادامه بده خیلی جدی میگم لطفا گیر نده! از لحنم حساب میبره😑😂البته کلا ماهی یه بارم گیر نمیده

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا قاطی داره اشغال

حالا فحش هم نده بهش. بشین صحبت کن باهاش مشکلتو رک و پوست کنده بگو. شاید چون سنت کمه، اون فکر میکنه هنوز،بچه ای و باید آقابالاسر داشته باشی. براش توضیح بده که اینطور نیست. 

منم شوهرم به خوابم گیر میده به غذام همش میگه معدت معده گنجیشکه ناراحت بشما بدتر از خودم تا اون مشکل و حل نکنه نبینه ارومم ول کن نیس به پزوفایلم گیر میده میگه فقط شااااد اینو نزار اونو وردار 😂 بعد دیه به رژم بعضی وقتا به تیپم وصدالبت. به تمبل بودنم تا لنگ ظهر میخابم  😂😂😂😂ولی فداش بشم خدا حفظش کنه الهی صبحا پاشدنی میگه چرا زود پاشدی بگیر بخواب 🙆 منم لالا میکنم تا دوازده یک 

2728
2740

شوهر منم تو حجاب گیر میداد  من چادر و یه تار موم هم پیدا نیس باز گیر میداد  ب هر بهونه ای شده کوفتم میکرد  دو سه بار موقع دعواهامون دوویدم دم پنجره خودمو بندازم از طبقه سوم   

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
اینجوری نگو عه 😯😯😯

دارم جدی میگم باید بره پیش روانپزشک

آخه به استارتر چه بچه پشتشه اونموقع فحش بده

معلومه بد دهنه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
۸سال تقریبا😐

خب مامان کوجولوییی دیجه 🐣 همسنایه تورو میبینه دارن بازی میکنن و... فک میکنه توهم بچه ای نمیدونه ماهییی خانومیی باید خودتو توانایی هاتوبهش اثبات کنی من خودم 27 سالمه شوهرم واسم عروسک میخره 😍😍😍 میگم نینی میگه خودت نینی دیگه زوده فعلا 

خب مامان کوجولوییی دیجه 🐣 همسنایه تورو میبینه دارن بازی میکنن و... فک میکنه توهم بچه ای نمیدونه ماه ...

اخی چ تعریفایی ماماهم😄😍😍😍مررررررررررسی واس همه تعریفات

کمکم کن یاعلی