2737
2734

خیلی زیاد.خدا زیبایی ها رو آفریده.منکه مشکلی با این قضیه ندارم.البته در حد عکس و فیلم.ولی تو دنیای واقعی از همه ایراد میگیره

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه مرد نگاه نکنه چه سوالی که می پرسید 

یعنی شماها پسر خوشکل ندید 

تحسین نکردید 

والا 

مرد که قدرت جنسیش  ۴ برابر زنه  مگه یوزارسیفه  که نگاه نکنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
استارتر  عزیزم چقد حساسی همیشه انجور تاپیکا میزنی فک کنم شوهرت زیبایی براش مهمه خیلی

من خیلی خوشگلم و الان که مطلق شدم نمیتونم برم بیرون همش کارای سابق شوهرم میاد تو ذهنم 

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
2738

نه به این شدت ولی گاهی به تیپای امروزی نگاهش میوفته البته میدونم منظوری نداره چون منم نگاهم می افته ولی خب من یه وقتایی خییلییی ناراحت میشم و شده سر یه مسئله دیگه جر و بحث میکنم ولی کلا از تیپای پاچه کوتاه و بدحجابی امروزی بدم میاد گرچه مذهبی نیستم و خودم مانتوی هستم ولی دیگه خیلی بعضیا شورشو دراوردن

میشه درخواست کنم برای چهار تا تاپیک آخر من گزارش بزنید میدونم سخته ولی خواهش میکنم😊

زدم عزیزم☺

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
میشه درخواست کنم برای چهار تا تاپیک آخر من گزارش بزنید میدونم سخته ولی خواهش میکنم😊

صبح میزنم

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
نه به این شدت ولی گاهی به تیپای امروزی نگاهش میوفته البته میدونم منظوری نداره چون منم نگاهم می افته ...

والا الان یکی تاپیک زده بود که چه وضعشه بعضیا با تیپای بدجور میان بیرون

همه ریختن سرش که به تو چه پوشش هرکس بخودش مربوطه

کاش میشد همشونو زیر پست شما تگ کرد تا ببینن پوشش میتونه ذهن افراد جامعه رو درگیر کنه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
نه به این شدت ولی گاهی به تیپای امروزی نگاهش میوفته البته میدونم منظوری نداره چون منم نگاهم می افته ...

دققییییقا

نامردای خدانشناس واقعا تیپ بعضیا دیگه خیلی افتضاحه

مخصوصا اونایی ک همه چیشون بیرونه و شل راه میرن..اه چندشای آشغال

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2706